Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Mila Senkevič – Lietuvos vasaros slidinėjimo taures laimėtoja

Spalio 10 dieną Anykščiuose vyko Lietuvos vasaros slidinėjimo taurės 4 etapo varžybos. Varžybose startavo virš 60 sportininkų iš Ignalinos, Vilniaus, Anykščių, Utenos, Visagino ir 5 Vilniaus rajono atstovai, Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai. Varžybos vyko vaizdingoje Medžių lajų tako vietovėje netoli Anykščių. Slidininkai startavo klasikiniu stiliumi 2, 4, 6, 10 ir 15 km distancijose.

Pirmosios 2 km distancijos starte stojo Milena Bernatovič ir Mila Senkevič mergaičių 2007 gim. m. ir jaunesnių grupėje. Įveikusi pusę nuotolio Milena pirmavo su 3 sek. persvara, greitai įveikė paskutinį kilometrą ir nugalėjo su 7 sek. persvara. Milena Bernatovič 2 km įveikė per 7 min. 17 sek., iškovodama 1 vietą. Mila Senkevič po 1 km atsiliko 3 sekundėmis nuo Milenos, važiuodama su konkurentėmis į nugalėtojas, tačiau finišo tiesiojoje paslydo ir liko 4 vietoje su rezultatu 7 min. 32 sek.

Lukaš Mincevič vaikinų grupėje varžėsi 4 km distancijoje. Lukaš po pirmo kilometro važiavo 3 vietoje, po to padidino važiavimo spartą ir, įveikęs pusę distancijos, pakilo į 2 poziciją. Paskutinius du kilometrus Lukaš Mincevič įveikė greitai ir finišavo 2 vietoje, 4 km nuvažiavęs per 14 min. 30 sek. Emilija Mincevič mergaičių 2005-2006 gim. m. grupėje 4 km distancijoje užtrūko 17 min. 42 sek. ir finišavo aštunta.

Į Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos turės bendrą įskaitą buvo skaičiuojami 3 geriausi rezultatai iš 4 startų. Mila Senkevič nugalėjo dvejose varžybose, vienose užėmė 2 vietą, surinko 146 taškus iš 150 galimų ir iškovojo taurę už 1 vietą. Milena Bernatovič irgi nugalėjo du kartus, vieną kartą buvo trečia, surinko 143 taškus ir laimėjo taurę už 2 vietą. Lukaš Mincevič surinko 120 taškų ir liko 4 vietoje. Po du įskaitinius startus turėjusi Emilija Mincevič užėmė 5 vietą su 67 taškais, Daniel Buchovski liko 6-tas su 71 tašku, o Damian Rynkevič 8-tas, surinkęs 64 taškus.

Sveikiname Milą ir Mileną ir linkime gerų startų žiemą.