kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rudens derliaus šventė Rastinėnuose

Rugsėjo 12 d. Rastinėnuose vyko spalvinga ir linksma Derliaus šventė, į kurią džiugiai rinkosi gyventojai, vietiniai ūkininkai bei svečiai iš viso Vilniaus rajono.


Visus atvykusius į šventę sveikino Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro Rastinėnų skyriaus administratorė Jadvyga Jodeliuk. Pasveikinti ir kartu su visais pasidžiaugti nuostabia rudens švente taip pat atvyko Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Robert Komarovski ir Tarybos narė Ana Miliuškevič. Visiems atvykusiems už dalyvavimą šventėje dėkojo bei smagaus renginio linkėjo Sudervės seniūnė Česlava Pavilovič.

Šventinę nuotaiką susirinkusiems kūrė vokaliniai ansambliai „Wspomnienie“, „Jezioranka“, ansambliai „Cantus“ ir „Bez słów“, senjorų vokalinis ansamblis „Pogoda“. Koncerto scenoje taip pat pasirodė legendinis ir publikos pamėgtas pasakotojas – Vincuk (Dominik Kuzinevič). Jo pasakojimai ir anekdotai, pasakoti stilizuota Vilniaus tarme, linksmino publiką ir sukūrė puikią nuotaiką.

Šventės programa buvo smagi ir vaikams, kurie galėjo išbandyti savo jėgas sportinėse varžybose ir laimėti ne tik dovanų, bet ir pelnyti žiūrovų garsius plojimus. 

Puikus oras ir linksma atmosfera sukūrė visiems džiugią bei šventinę nuotaiką. Gyventojai linksminosi, šoko ir dainavo. Daug visų dėmesio sulaukė pagrindinis šventės simbolis – papuošti rudens gėrybių kiemeliai. Visi šventės dalyviai taip pat galėjo pasivaišinti Derliaus vaišėmis.

Renginys buvo organizuotas įgyvendinant projektą „Derliaus šventė Vilniaus rajone“. Projektas finansuojamas pagal Lenkijos Respublikos Senato globos programą Polonijai ir lenkams užsienyje.

 


Inf. ir nuotr. organizatorių

Shadow up