kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajonas jungiasi prie šalį vienijančios muzikinės akcijos „Ačiū, Lietuva“

Birželio 1 d., 17 val. Vilniaus rajono savivaldybės kultūros įstaigos ir jų ansambliai prisidės prie visą šalį jungiančios muzikinės akcijos „Ačiū, Lietuva“, kurios metu kartu su visais padėkos Lietuvos žmonėms už sėkmingai nugalėtą pirmąją COVID-19 bangą.  


Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos inicijuota akcija taip pat siekiama paraginti visus išlaikyti susitelkimą bei viltį, kad ryžtingai būtų įveikti ir kiti ateityje dar laukiantys iššūkiai.

Birželio 1 d. 17.00 val. akcija „Ačiū, Lietuva“ nuskambės muzikos garsais visoje šalyje: miestų ir miestelių skveruose, aikštėse ar parkuose, ant administracinių ir kultūros įstaigų stogų.

„Lietuva su muzika iškovojo Laisvę prieš 30 metų. Muzikuos ir dabar didžiausios istorinės krizės akivaizdoje, susitelkdama prieš sveikatos, ekonomines, socialines ir emocines grėsmes. Šia simboline akcija norime padėkoti medikams, pareigūnams, socialiniams darbuotojams, savanoriams, pardavėjams, vaistininkams, verslininkams ir visiems kitiems geradariams, padėjusiems apsirūpinti apsaugos priemonėmis ir teikusiems būtiniausias paslaugas. Teskamba „Ačiū, Lietuva“ visiems, kurie drausmingai laikėsi karantino ir padėjo sėkmingai įveikti pirmąją viruso bangą“, – sako Visuomenės informavimo grupės vadovas Giedrius Surplys.

Visi koncertai truks po 15 min, kadangi tai mokslininkų rekomenduojamas saugus laikas. Taip pat dėl karantino režimo reikalavimų renginiuose būtina laikytis saugaus atstumo, atvirose erdvėse nuo birželio 1 d. negali būti daugiau nei 300 žmonių.

Vilniaus rajono gyventojai kartu su Vilniaus rajono meno kolektyvais ištarti „Ačiū, Lietuva“ gali prie Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro Kabiškių skyriaus (Nemenčinės g. 6, Didžiųjų Kabiškių k., Vilniaus r.). Koncentruos grupė „Inventum“, estradinė grupė „Lady Rock“ ir vokalinis ansamblis „Bez słów“. Renginys vyks lauke, todėl raginame laikytis saugaus atstumo ir visų kitų būtinų saugumo reikalavimų.

Gyventojai taip pat kviečiami stebėti Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro koncertą, kuris bus transliuojamas Facebook paskyroje. Koncentruos kapela „Rudomianka“ ir solistė Gabriela Ždanovičiūtė. 


Susivienykime kartu padėkojant tiems, kurie karantino metu dirbo vardan visų mūsų gerovės!

Shadow up