kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Bendruomenės pareigūnai įteikė apdovanojimus konkursų prizininkams ir dalyviams bei pristatė pasieniečio profesiją

Rugsėjo 9 d., užsisukus naujam mokslo metų ratui, Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnai apsilankė Vilniaus rajono mokymo įstaigose. Pasieniečiai įteikė apdovanojimus dviejų – poezijos ir piešimo – konkursų laureatams ir dalyviams bei pristatė moksleiviams pasieniečio profesiją.


Trečiadienį Kyviškių pagrindinėje mokykloje ir Mickūnų gimnazijoje apsilankę rinktinės vyresnioji specialistė Justyna Kondratovič ir specialistas Rolandas Meidus pasveikino moksleivius su prasidėjusiais naujais mokslo metais ir palinkėjo visiems sėkmės skinant mokslo vaisius.

Pagrindinis pareigūnų vizito tikslas buvo padėkoti moksleiviams už visai Lietuvai sudėtingu išbandymų laikotarpiu, visame pasaulyje paplitus COVID-19 pandemijai, aktyviai dalyvavusiems pavasarį Vilniaus pasienio rinktinės Lietuvos pasienio šimtmečio proga organizuotuose poezijos ir piešinių konkursuose.

Kyviškių pagrindinėje mokykloje prizus pasieniečiai įteikė 3 klasės mokiniui Viljamui Šablovskiui (Viljam Šablovski), kurio net du piešiniai – pieštas kompiuteriu, pavadintas „Kasdieninė tarnyba“, ir pieštas ranka, pavadinimu „Kartą valstybės sienos sargyboje“, pateko į geriausiųjų sąrašą ir iškeliavo į antrąjį konkurso etapą Pasieniečių mokykloje.

Prizas ir rinktinės vado padėka įteikta toje pačioje mokykloje 6 klasėje besimokančiai mokinei Elžbietai Gil, užėmusiai prizinę vietą eilėraščių konkurse „100 eilėraščių pasieniui“ už kūrinį „Mano teta – pasienietė!“.

Mickūnų gimnazijoje už dalyvavimą eilėraščių konkurse padėka įteikta 10 klasės moksleivei Ariadnai Baratovai, sukūrusiai eilėraštį „Linkėjimai Lietuvos pasieniečiams“.

Bendruomenės pareigūnai Justyna ir Rolandas širdingai padėkojo abiejų mokymo įstaigų mokytojams, raginusiems moksleivius dalyvauti konkurse ir kuravusiems jų darbus bei įteikė rinktinės vado padėkas.

Po padėkų ir suvenyrų įteikimo moksleiviai dar turėjo progą ne tik sužinoti įdomių faktų apie pasieniečio profesiją, bet ir iš arti susipažinti su kai kuriomis Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų naudojamomis specialiomis priemonėmis, pasimatuoti sunkiasvores šarvuotas liemenes, uždėti antrankius.

Taip pat mokiniai savo žinias apie pasienį galėjo pasitikrinti spręsdami pareigūnų paruoštus įvairių sudėtingumo lygių kryžiažodžius.


 Autorius Rima Maldžiūtė

Shadow up