kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pirminė valstybės garantuojama teisinė pagalba ir toliau teikiama nuotoliniu būdu

Informuojame, kad atsižvelgiant į šalyje vis dar galiojantį karantiną bei siekiant užtikrinti tinkamas saugumo priemones, pirminė teisinė pagalba gyventojams ir toliau teikiama prioritetu laikant nuotolinį konsultavimo būdą.


Karantino metu teisinė pagalba tiesiogiai kontaktuojant gali būti teikiama tik išskirtiniais atvejais, kai to negalima padaryti nuotoliniu būdu ir ypatingai laikantis visų nustatytų saugos reikalavimų.

Atsižvelgdami į Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos rekomendacijas, informuojame, kad jeigu pareiškėjui pirminė teisinė pagalba yra reikalinga valstybės ir (ar) savivaldybių institucijoms skirtų dokumentų parengimui ar surašyti prašymą suteikti antrinę teisinę pagalbą, toks dokumentas bus rengiamas ir pareiškėjui pateiktas el. paštu.

Neskubiais atvejais dėl šių dokumentų parengimo prašome kreiptis pasibaigus nustatytam karantino laikotarpiui.

Pirminę teisinę pagalbą Vilniaus rajono gyventojams nuotoliniu būdu teikia Teisės skyriaus vyr. specialistas Slavomir Moroz, el. p. slavomir.moroz@vrsa.lt, tel. (8 5) 275 50 67, mob. (8 617) 50 367.

Daugiau apie pirminę teisinę pagalbą galite rasti čia.


Raginame visus gyventojus pagal galimybę reikalus tvarkytis nuotoliniu būdu, jeigu toks būdas neįmanomas ir pirminė teisinė pagalba būtina tiesiogiai kontaktuojant, atvykus į Vilniaus rajono savivaldybę primygtinai prašome laikytis visų nustatytų saugos reikalavimų: būtinai dėvėti veido kaukę ar kitas burną ir nosį dengiančias priemones bei laikytis saugaus atstumo, čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo.

Atkreipiame dėmesį, kad be veido apsaugos priemonių lankytojai nebus aptarnaujami. Taip pat nebus aptarnaujami asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių, pvz., karščiuojantys, sloguojantys, kosintys, kurių pasunkėjęs kvėpavimas ir pan. Taip pat nerekomenduojama įstaigoje lankytis rizikos grupės asmenims (vyresniems kaip 60 m., sergantiems lėtinėmis ligomis ir kt.).


Būkime sveiki!

 

Shadow up