kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Dėl koronavirusinės infekcijos pradedami tirti Nemenčinės gyventojai

Atsižvelgiant į nepalankią epideminę situaciją dėl pasklidusios koronaviruso infekcijos Nemenčinės mieste, nuo šiandien, balandžio 18 d., pradedami tirti visi suaugę Nemenčinės miesto gyventojai.


Pagal Vyriausybės nutarimą, bus imami mėginiai bei ištirti visi suaugę Nemenčinės gyventojai, atliekant greitąjį serologinį testą bei PGR molekulinį tyrimą.

Tyrimai bus atliekami mobiliame punkte, adresu Nemenčinės g. 149, Pučkalaukis (UAB „Vilnika“ teritorija).

Gyventojai pirmiausia turi skambinti į Karštąją liniją trumpuoju telefono numeriu 1808. Svarbu, kad asmenys į mobiliuosius punktus nevyktų nusprendę savarankiškai, o tik sulaukę Karštosios linijos konsultanto leidimo.

Veiksmų seka, kurios būtina paisyti:

- Asmuo konsultantui privalės pateikti asmens duomenis (vardą, pavardę, asmens kodą, mobilaus telefono numerį), taip pat pranešti, kad yra Nemenčinės miesto gyventojas bei kaip ketina atvykti iki mobiliojo punkto. Jei žmogus galės atvykti pats, su juo susisieks mobilaus punkto koordinatorius ir nurodys laiką ir adresą, kada jam tai padaryti.

- Kartu su savimi žmogus turi pasiimti tapatybę patvirtinantį dokumentą bei A4 formato lapą su užrašytu mobilaus telefono numeriu, kurį, atvykus į mobilų punktą, reikės padėti koordinatoriaus nurodytoje vietoje automobilio salono viduje. Šiuo numeriu bus susisiekiama ir sutikrinami atvykusio žmogaus duomenys.

- Atvykus į mobilų punktą, žmonėms nebus leidžiama išlipti iš automobilio ir atidaryti lango, kol nebus nurodyta kitaip, instruktuojama, kaip bus vykdoma tepinėlio paėmimo procedūra.

- Langą žmogus turės pradaryti tada, kai mobilios komandos narys to paprašys, tad čia dirbančiųjų specialistų nurodymus būtina atidžiai sekti.

- Atlikus tyrimą, žmogus turės važiuoti į namus ir laukti tyrimo rezultato. Nustačius poreikį pacientą hospitalizuoti, kviečiama GMP ir pacientas transportuojamas į ligoninę.Shadow up