kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nuo rytojaus kaukių dėvėjimas viešose vietose neprivalomas, tačiau rekomenduotinas

Švelninant karantiną Lietuvoje, nuo rytojaus, gegužės 14 d., keičiami veido kaukių ir kitų veido apsaugos priemonių dėvėjimo reikalavimai atvirose ir uždarose viešose erdvėse.


Nuo rytojaus kaukių dėvėjimas atvirose viešose vietose nebus privalomas, o rekomenduotinas. Svarbu pabrėžti, kad tokiose atvirose vietose, kaip turgavietėse, viešose prekybos vietose, renginiuose, ekskursijose ir viešojo transporto įlaipinimo vietose dėl žmonių susibūrimų – kaukes ir toliau privaloma dėvėti.

Uždarose erdvėse kaukių ar kitų nosį ir burną dengiančių priemonių taip pat lieka privalomas, tačiau numatytos ir išimtys. Veido apsaugos priemonių galima nedėvėti valgant ir geriant viešojo maitinimo organizavimo vietose, sportuojant ar būnant paplūdimiuose.

Asmenims, priklausantiems rizikos grupei (vyresniems kaip 60 m., sergantiems lėtinėmis ligomis ir kt.) rekomenduojama visada dėvėti kaukes.

Nors karantinas šalyje švelninamas, raginame visus gyventojus elgtis sąmoningai laikytis visų reikalavimų ir atsakingai vertinti savo veiksmus. Saugokite save ir kitus!

 

Shadow up