kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Parodoje „Mūsų biblioteka istorijos vingiuose“ apsilankė svečiai iš Lenkijos

Liepos 23 d. grupė piligrimų – 30-osios tarptautinės piligriminės kelionės pėsčiomis iš Suvalkų į Vilnių dalyvių užsuko į Rudaminą. Jie apsilankė Rudaminos Švč. Mergelės Marijos Gerosios Patarėjos bažnyčioje ir Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre, kur apžiūrėjo parodą „Mūsų biblioteka istorijos vingiuose“, skirtą Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos veiklos 80-mečiui.


Svečiai domėjosi Rudaminos miestelio ir Centrinės bibliotekos istorija. Tarp piligrimų buvo ir lenkų istorikas, žurnalistas, knygų „Gryf. Pałacyk Michla, Żytnia, Wola“, „Kwatera Wolność jest kuloodporna“ ir kt. autorius Jarosław Wróblewski. Piligrimus lydėjo Radijo Poznane (Radio Poznań) žurnalistas, kuris taip buvo labai susidomėjęs Vilniaus krašto ir Centrinės bibliotekos istorija.

Išvykstant Jarosław Wróblewski piligrimų vardu dėkojo Centrinės bibliotekos darbuotojai Irenai Baranovskajai už parodos pristatymą ir padovanojo savo knygą „Gryf. Pałacyk Michla, Żytnia, Wola“ bei keturias kompaktines plokšteles su įrašytais kūriniais.

 Inf. ir nuotr. Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka

Shadow up