kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Atliekų kultūros“ egzaminą spręskite jau šiandien!


Šiandien visi Lietuvos gyventojai kviečiami dalyvauti „Atliekų kultūros“ egzamine ir pasitikrinti, kiek žino apie atsakingą vartojimą, rūšiavimą ir kitus tvaresnės aplinkos kūrimui svarbius aspektus.

Visi užsiregistravę „Atliekų kultūros“ egzamine, jį gali laikyti šiandien nuo 9.30 iki 16.30 val. Egzamino trukmė – 45 minutės. Tie, kurie užsiregistruoti nespėjo, tai padaryti gali iki pat egzamino pabaigos. Žinių patikrinime gali dalyvauti visi norintys – ir moksleiviai, ir studentai, ir jų mokytojai, ir tėvai, ir seneliai.

Užsiregistruoti ir savo jėgas galite  išbandyti internete – prisijungus svetainėje www.delfi.lt/apps/ak-egzaminas/.

 

Vertinimai ir apdovanojimai:

Mažiausiems egzamino dalyviams – pradinių (1–4) klasių moksleiviams bus pateikiama 15 uždarų testo klausimų, vyresniems dalyviams – 30 uždarų testo klausimų. Už kiekvieną teisingą atsakymą bus skiriamas 1 taškas.

Jaunesnieji dalyviai – pradinių klasių moksleiviai, teisingai atsakę ne mažiau kaip į 6 klausimus gaus „Pažengusiojo“ diplomą, atsakę į 9 ir daugiau – „Žinovo“, o atsakę į daugiau nei 11 – „Eksperto“ diplomą.

Vyresniam dalyviui teisingai atsakiusiam į 15 klausimų ir daugiau, bus įteiktas „Pažengusiojo“ diplomas, o teisingai atsakiusiam į ne mažiau kaip 20 – „Žinovo“. Kiekvienas, kuris teisingai atsakys į daugiau nei 24 klausimus, bus apdovanotas „Eksperto“ diplomu.

Diplomai – virtualūs, juos bus galima atsispausdinti.

„Atliekų kultūros“ egzaminą spręsti ir tokiu būdu gilinti žinias apie atsakingą vartojimą kviečia ir Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, kuri geriausiems dalyviams iš Vilniaus rajono įteiks padėkos raštus ir atminimo dovanėles.

„Kviečiu visus Vilniaus rajono gyventojus, tiek mažus, tiek vyresnius, skirti 45 minutes šiam įdomiam egzaminui ir pasitikrinti savo žinias apie visiems mums reikšmingą atsakingą vartojimą ir atliekų rūšiavimą. Ypatingai kviečiu dalyvauti mažuosius Vilniaus rajono gyventojus, kurie sužinos dar daugiau apie atliekų rūšiavimą ir jo svarbą, o suteiktos žinios skatins rūšiuoti ir tinkamai elgtis su atliekomis ir ateityje“, – ragina merė.  

Su laimėtojais iš Vilniaus rajono bus susisiekta, o minėtos dovanos pasieks juos karantinui pasibaigus.

 

Kviečiame aktyviai dalyvauti!

Nuotr. VAATC

Shadow up