kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kultūros renginiuose leista dalyvauti daugiau žmonių

Vyriausybei atnaujinus kultūros, pramogų ir kitų renginių organizavimo tvarką, laikantis visų būtinų saugumo nurodymų ir rekomendacijų dėl COVID-19 (koronaviruso) plitimo grėsmės, didinamas leistinas renginių dalyvių skaičius.


Jau nuo liepos 17 d. uždarose erdvėse bus leidžiama dalyvauti ne 250, o iki 400 dalyvių. Tuo tarpu nuo rugpjūčio 1 d. skaičius didinamas iki 500 dalyvių (anksčiau buvo leidžiama iki 300 žmonių). Skaičius atvirose erdvėse nekis – kaip ir iki šiol, maksimalus žiūrovų ir dalyvių skaičius renginiuose išlieka iki 1 000 asmenų.

Atlikėjai, organizatoriai ir aptarnaujantis personalas į šį skaičių nėra įskaičiuojami. Kaip ir iki šiol, tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse išlieka saugaus atstumo ribojimai – privaloma išlaikyti 2 metrų atstumą tarp žmonių, išskyrus šeimos narius ir artimuosius. Atstumas tarp žiūrovų ir (ar) dalyvių gali būti mažesnis, jei užtikrinama, kad žiūrovai ir (ar) dalyviai viso renginio metu dėvėtų nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

 

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. liepos 10 d. sprendimo Nr. V-1638 „Dėl Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. birželio 15 d. sprendimo Nr. V-1462 „Dėl kultūros, pramogų ir kitų renginių organizavimo būtinų sąlygų“ pakeitimo“


Asociatyvi nuotr. unsplash.com 

Shadow up