kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Gyventojų dėmesiui

Informuojame, kad beveik visų seniūnijų teritorijose, liko tik Bezdonių sen., baigėsi stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu, todėl gyventojų priklausančių šioms seniūnijoms prašome daugiau nenešti susidariusių stambiųjų ir pavojingų atliekų prie konteinerinių aikštelių arba kitose nurodytose vietose, kurios buvo skelbiamos apvažiavimo grafike.


Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Atliekų tvarkymo taisyklių 99 p. nustato, kad draudžiama didelių gabaritų atliekas, naudotas padangas mesti į mišrių komunalinių atliekų, pakuočių atliekų ar kitus šioms atliekoms neskirtus konteinerius ar palikti šalia jų. Šių taisyklių pažeidimas užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 30 iki 140 eurų (Administracinių nusižengimų kodekso 367 str.). Todėl nustačius pažeidėjus gali būti surašomas Administracinių nusižengimų protokolas.

Pranešame, kad  stambiosios ir pavojingos atliekos priimamos Vilniaus rajone esančiose didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse:

• stambios atliekos (baldai, tekstilės gaminiai, buitinė technika, lengvųjų automobilių padangos);

• statybinės ir griovimo atliekos (butų remonto ir sodybų tvarkymo atliekos);

• perdirbimui į antrines žaliavas tinkamos atliekos (stiklas, plastmasės, metalai, makulatūra);

• buityje susidarančios pavojingos atliekos (buitinės chemijos gaminiai, dažų, lakų ir apdailos medžiagų atliekos, lengvųjų automobilių akumuliatoriai, tepalai).

Detalesnę informaciją apie nemokamo didelių gabaritų atliekų kiekio pridavimą į aikšteles galite rasti UAB „Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centras“ https://www.vaatc.lt/aiksteles/ tinklalapyje arba telefonu (8 5) 213 03 97.

Pažymime, kad Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Atliekų tvarkymo taisyklių 98 p. numatyta galimybė pasinaudoti mokama paslauga, t. y.  atliekų turėtojui kreipusis (žodžiu ar raštu) dėl buityje susidariusių didelių  gabaritų  komunalinių  atliekų surinkimo papildomos paslaugos,  komunalinių atliekų tvarkytojas privalo tokią paslaugą suteikti už papildomą mokestį ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo   kreipimosi  dienos, apie  tai  iš  anksto  informavęs besikreipusį atliekų turėtoją.Nuotr. unsplash.com

 

Shadow up