kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Valentino diena greitai artėja. Edukacinis užsiėmimas Aviženiuose

Vasario 9 d. Avižienių kultūros centre, kuris yra Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro filialu, vyko edukacinis renginys „Valentino dovanėlės mylimam žmogui“. Šis renginys buvo skirtas artėjančiai Valentino dienai, kuri plačiai švenčiama yra vasario 14 d.


Edukaciniame užsiėmime galėjo dalyvauti visi norintys savarankiškai pagaminti dovaną-staigmeną mylimam žmogui. Daugiau kaip 25 žmonės panoro dalyvauti šiame renginyje. Renginys vyko dviem kalbomis – lietuvių ir lenkų. Tokiu būdu buvo pabrėžtas mūsų gražaus Vilniaus krašto daugiatautiškumas.Renginio dalyviai savo rankomis gamino popierines širdeles, įvairius atvirukus ir gėlių kompozicijas. Kiekvienas galėjo pasiimti šiuos žavius gaminius į namus, kur Valentino dieną padovanos mylimam žmogui ar papuoš savo namus.

Renginio metu tvyrojo labai draugiška atmosfera. Kūrybingos popietės metu buvo vedami nuoširdūs pokalbiai. Visi buvo geros nuotaikos, todėl dažnai galima buvo išgirsti juoką. Tai buvo gera proga maloniai ir linksmai praleisti laiką.

Edukacinį renginį organizavo Avižienių kultūros centras, kuriam vadovauja Elita Sinkevič. Užsiėmimą vedė ir gerų patarimų nestokojo žinoma menininkė Česlava Lachovič, kuri su menu bendrauja kiekvieną dieną.

 

Inf. Andžej Aškelovič
Nuotr. organizatoriai

Shadow up