kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tęsiamas pasieniečio profesijos populiarinimas

Trečiadienį Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnai J. Kondratovič ir R. Meidus lankėsi keliose Vilniaus rajono gimnazijose, kuriose buvo pristatyta pasieniečio profesija ir stojimo į Pasieniečių mokyklą, pagrindinės sąlygos.


Vizito Vilniaus rajono Bezdonių J. Slovackio ir Maišiagalos kun. J. Obremskio gimnazijose metu, bendruomenės pareigūnai įteikė mokyklų administracijai Valstybės Sienos apsaugos tarnybos Vilniaus pasienio rinktinės vado pavaduotojo Padėkas už aktyvų mokyklos ugdytinių dalyvavimą Kalėdinių atvirukų konkurse „Pasieniečių Kalėdos“, gerosios patirties sklaidą ir jaunosios kartos ugdymą.

Abiejose gimnazijose į susitikimus susirinko kelios dešimtys vyresniųjų klasių moksleivių, kurie buvo supažindinti su pasieniečio profesija, darbo ypatumais. Vilniaus pasienio rinktinės atstovė J. Kondratovič mokiniams papasakojo apie Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų darbą, informavo apie tai, ko mokosi būsimieji pasieniečiai ir kokie yra reikalavimai, taikomi stojantiems pretendentams. Papildomai, mokyklų auklėtiniai supažindinti su karjeros galimybėmis tarnaujant VSAT.

Susitikimo metu su mokiniais kalbėta ir apie nepilnamečiams taikomą atsakomybę bei gresiančius pavojus dėl įtraukimo į nusikalstamas veikas.

Po reprezentacinio filmuko peržiūros įvyko refleksija-aptarimas ir paskaitos apibendrinimas, argumentuotai atsakyta į jaunuolius dominusius klausimus. 

 

Vilniaus pasienio rinktinės informacija

Shadow up