kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Atvira ugdomoji veikla ikimokyklinio ugdymo grupėje „Linksmoji kalėdinė „Bitučių“ kepyklėlė“

Adventas. Sninga. Ramuma. Išaušus ankstyvam šarmotam gruodžio 5-osios rytui į Vilniaus r. Paberžės Verdenės“ gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupę Bitutės“ rinkosi Maišiagalos krašto ikimokyklinių ugdymo įstaigų mokytojai. Mažieji gimnazijos ugdytiniai ir jų mokytojos pakvietė svečius į atvirą veiklą Linksmoji kalėdinė Bitučių“ kepyklėlė“.


Veikla prasidėjo susikaupimo ritualu prie spindinčio kalėdinio žibinto. Ikimokyklinukai kalbėjo apie šią savaitę nuveiktus gerus darbelius, dainavo, žaidė, deklamavo. Pasipuošę kepėjų prijuostėlėmis ir kepurėlėmis, vaikai pakvietė visus į kepyklėlės erdvę. Prieš pradėdami veiklą kepyklėlėje, mažieji žiūrėjo filmukus su kepinių receptų pristatymu. Po to užvirė“ darbas  kepyklėlėje. Bitutės“ barstė miltus, minkė tešlą, formavo sausainius, juos puošė pabarstukais. Per keliolika minučių kepimo skardos vis pilnėjo ir pilnėjo, ir pagaliau atėjo metas kepti sausainius. Suskambo smagi dainelė, jai pritarė kalėdiniai varpeliai, ir linksmasis Bitučių“ traukinukas pajudėjo gimnazijos koridoriumi. Atvykę į technologijų kabinetą, mažieji kepėjai pašovė“ kepinius į orkaitę. Po to visi pasiuntė  sausainiams po šypsenėlę ir oro bučinuką, kad jie gerai keptų. Iš technologijų kabineto Bitučių“ traukinukas nudundėjo į aktų salę. Salėje vaikų laukė sušalę ir apsnigti vabaliukai. Bitutės“ kvietė vabaliukus sušilti ir drauge su svečiais pašokti. Kol renginio dalyviai šoko, po gimnaziją pasklido gardus cinamono, apelsinų ir šokolado kvapas. Jis visiems priminė apie ateinančias gražiausias žiemos šventes. Netrukus salės durys prasivėrė, ir Bitutės“ parskrido į grupę ragauti savo keptų sausainių.

Po užsiėmimo, kuris vyko skirtingose gimnazijos erdvėse, Paberžės Verdenės“ gimnazijos ikimokyklinio ugdymo mokytojos ir iš Maišiagalos krašto ikimokyklinio ugdymo įstaigų atvykusios viešnios aptarė atvirą veiklą, pasidalijo savo mintimis ir įžvalgomis. Vėliau šeimininkai pakvietė visus renginio dalyvius maloniai pabendrauti prie arbatos puodelio ir, žinoma, paragauti  Bitučių“ kepinių. Tai buvo puiki proga stabtelėti, susimąstyti, apžvelgti tai, kas nuveikta, pasidžiaugti savo ir kolegų darbais, kūryba bei patikėti, kad šventų Kalėdų stebuklas jau atkeliauja.Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijos
ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Birutė Baušienė
Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijos
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Stanislava Cijunaitienė

 

Shadow up