kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
Savivaldybė pinigus plauna nereikalingam krūmų pjovimui, o kelio atkarpa Antakalniai - Kiemeliai apleistas, neįmanoma važiuoti automobiliu, kadangi per duobes subyrėjo automobilio važiuoklė. Kam priklauso ši atkarpa kelio? Spausdinti
2017-06-22
Laba diena,
dėkojame, kad kreipiatės.

Rajoninis kelias su žvyro danga Nr. 5226 ir jo atkarpa Antakalniai-Kiemeliai priklauso VĮ "Vilniaus regiono keliai". Dėl šio kelio priežiūros ir tvarkymo reikėtų kreiptis į VĮ "Vilniaus regiono keliai".
Laba diena, noriu sužinoti ar bus palyginta Vln raj Medviediškių kaime Medviediškių gatvė, kuri po žiemos yra labai prastos būklės, labai daug duobių bei proveržų. Šiais metais gatvė dar nebuvo tvarkoma, reiktų palyginti. Spausdinti
2017-06-21

Laba diena,
dėkojame, kad kreipiatės.

Zujūnų seniūnija informavo, kad artimiausiu laiku kelias bus palygintas.

Laba diena,
Ar yra numatyti 2017 m. kelio remonto darbai, greičio ribojančiu ženklų įrengimas kelyje Piktakonys - Juodiškės Vilniaus r. Marijampolės sen. ?
Ne viena karta buvo rašyti prašymai į VRSA dėl šiuo kelio sutvarkymo.
Spausdinti
2017-06-14
Laba diena,
dėkojame, kad kreipiatės.

Marijampolio seniūnija informavo, kad 2017 m. numatyti tik žvyrkelio lyginimo darbai. Greičio ribojančių ženklų įrengimas kelyje Piktakonys - Juodiškės (Marijampolės sen.) nenumatytas.
Laba diena,
Norime pasiteirauti ar reikalingas kitame bute gyvenančio kaimyno sutikimas, norint laikyti šunį. Gyvename dviejų būtų name, Vilniaus rajone.
Spausdinti
2017-05-22

Laba diena,

pranešame, kad remiantis Gyvūnų laikymo Vilniaus rajono savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklių 31 ir 32 p.  laikyti šunis, kates bute, privačiame name, bendrame kieme, kur gyvena kelios šeimos, leidžiama tik turint raštišką visų jame gyvenančių pilnamečių veiksnių asmenų sutikimą. Tuo tarpu norint laikyti šunį (išskyrus šunis vedlius) daugiabučiame gyvenamajame name, reikia turėti raštišką daugumos pilnamečių ir veiksnių daugiabučio gyvenamojo namo laiptinės (kurioje laikomas šuo) gyventojų sutikimą. Šuns savininkas ar laikytojas užtikrina aplinkinių ramybę ir saugumą.

Laba diena. Kur galima rasti nutarymą dėl vilniaus rajono šiukšlių rinkliavos nutarymą Spausdinti
2017-05-12

Laba diena,

su teisės aktais, reglamentuojančiais Vilniaus rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo sistemą, galite susipažinti Savivaldybės tinklalapyje www.vrsa.lt → Aplinkos apsauga → Atliekų tvarkymo reglamentavimas (http://aplinkosapsauga.vrsa.lt/index.php?819558370). 

 1 2 ... 4 ... 8 ... 15 ... 29 >> 
Shadow up