kaires_puses_index
Naujienų prenumerata
 
 

Biudžetinė įstaiga Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius tel.: (8-5) 275 1961
El.p.: vrsa@vrsa.lt
Juridinių asmenų registras įstaigos kodas 188708224

Darbo laikas:
I - IV - nuo 7:30 val. iki 16:30 val.
V – nuo 7:30 val. iki 15:15 val. Pietų pertrauka:
nuo 11:30 val. iki 12:15 val.
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Darbuotojų informacija
Pagirių Spausdinti skyriaus darbuotojų informaciją
Pareigos Vardas, pavardė Aprašymas Kabineto nr. Telefonai
Seniūno pavaduotoja l. e. seniūno pareigas Vladislava Vanagel-Tribocka
vladislava.vanagel-tribocka@vrsa.lt
Rodyti 5 852605378
Inspektorė Ana Bitovt
ana.bitovt@vrsa.lt
Rodyti 3 852605444
Vyresnioji specialistė Jelena Beliak
jelena.beliak@vrsa.lt
Rodyti 1 852605960
Vyresnioji specialistė Natalija Gaidamovičienė
natalija.gaidamoviciene@vrsa.lt
Rodyti 852605960
Vyresnioji finansininkė Jolanta Romanovska
jolanta.romanovska@vrsa.lt
Rodyti 2 852605960
Vyresnioji specialistė Olga Altuch
olga.altuch@vrsa.lt
Rodyti 1 852605960
Vyr. raštvedė Božena Maconko
bozena.maconko@vrsa.lt
Rodyti 4 852605444
Vyresnioji soc. darbo organizatorė Katažina Ruselevič
katazina.ruselevic@vrsa.lt
Rodyti 7 852605378
Vaiko priežiūros atostogose Jurgita Marcecha
jurgita.marcecha@vrsa.lt
Rodyti 4 852605444
Vaiko priežiūros atostogose Viktorija Pogolska
viktorija.pogolska@vrsa.lt
Rodyti 852605378
Paskutinis atnaujinimas: 2019-06-26 22:00:10
Spausdinti visų skyrių darbuotojų informacijąSpausdinti visų skyrių darbuotojų informaciją
Vilniaus rAjono SAVIVALDYBĖS merĖ
 

Marija Rekst

Telefonas
(8-5) 2750987

 

 
Naujas vartotojas
Pamiršau slaptažodį
Renginių kalendorius
    2019     
Birželis
P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
242526
27
282930
Artimiausi renginiai
Renginys „Mūsų Lietuvoj ąžuolai žaliuos"
2019-07-06
Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras, Vilniaus g. 2, LT-13246 Rudamina
Seminaras „Grįžkime į protėvių virtuvę"
2020-02-16
Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras, Vilniaus g. 2, LT-13246 Rudamina

Video medžiaga
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Shadow up