kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba tęsia globos ir įvaikinimo pristatymus įmonėse

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie SADM kartu su „Lietuvos globėjų ir įtėvių asociacija“ tęsia susitikimus su socialiai atsakingomis įmonėmis, kurioms yra pristatomos globos ir įvaikinimo galimybės. Jeigu Jūsų įmonei būtų įdomu išgirsti daugiau kvalifikuotos informacijos apie globą ir įvaikinimą, galite registruotis el.paštu – komunikacija@vaikoteises.lt.


Susitikimų tikslas – paneigti įvairius mitus, susijusius su įvaikinimu ir globa, suteikti informacijos apie laikinąją ir nuolatinę globą šeimoje ir įvaikinimą, pasidalinti realia įvaikinimo patirtimi.

Tarnyba jau apsilankė trijose įmonėse – UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“, AB „ORLEN Lietuva“ bei AB „SEB bankas“. Susitikimų metu specialistams buvo užduota įvairiausių klausimų, kilo diskusijos apie globą ir įvaikinimą. Tarnyba džiaugiasi, kad vis daugiau žmonių domisi šiais klausimais bei nori išsiaiškinti, kokia informacija yra klaidinga, o kuri ne.

„Visuomenė yra įsitikinusi, kad globos ar įvaikinimo procesas yra labai sudėtingas ir ilgas, taip pat žinome, kad sklando gausybė mitų, tad norime papasakoti, kaip iš tiesų viskas yra, ir kad tai nėra taip sudėtinga. Norime paskatinti drąsiau galvoti, kalbėti ir domėtis globa šeimoje ir įvaikinimu. Kiekvienas vaikas turi prigimtinę teisę augti ir vystytis šeimoje, deja, šiandien vis dar yra apie 2000 vaikų, augančių vaikų globos institucijose,“ – pristatymų metu akcentuoja Tarnybos globos ir įvaikinimo skyriaus vedėja Agnė Marčiukaitienė.

Tarnyba bendradarbiauja su Lietuvos globėjų ir įtėvių asociacija ir į susitikimus kviečia kartu dalyvauti šios asociacijos atstovus, turinčios įvaikinimo ir globos patirties, todėl puikiai žinančius įvaikinimo procesus ir galinčius atsakyti, kuri informacija teikiama įvairiuose forumuose yra klaidinga, apipinta įvairiausių mitų. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos informacija

Shadow up