kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame dalyvauti neįgaliųjų sporto šventėje „Sportas ir mes“

Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir turizmo bei Socialinės rūpybos skyriai kartu su Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centru ir Nemenčinės Gedimino gimnazija organizuoja Vilniaus rajono neįgaliųjų sporto šventę „Sportas ir mes“. Šventė vyks š. m. lapkričio 7 d. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje (Ežero g. 14, Nemenčinė, Vilniaus r.).


Atkreipiame dėmesį, kad yra būtina išankstinė registracija iki spalio 29 d. (pietūs, diplomai ir apdovanojimai bus skiriami tik užsiregistravusiems dalyviams).

Prašome iki spalio 29 d. el. paštu neigaliujucentras@gmail.com atsiųsti užpildytą dalyvių, vykstančiųjų į Vilniaus rajono neįgaliųjų sporto šventę, paraišką.

Sporto šventės programoje yra numatyta 11 sporto šakų: šaškės, šachmatai, baudų metimas į krepšį, boulingas, žiedų užmetimas ant stovo, kamuoliukų metimas į taikinį, smiginis, žaidimas „Boccia“, stalo tenisas, stalo futbolas bei grindų riedulys.

Vienas sportininkas gali pasirinkti ir dalyvauti ne daugiau negu trijose sporto šakose. Šventės metu negalima bus keisti sporto šakų, kurios buvo nurodytos vardinėje paraiškoje. Asmenys su labai sunkia negalia galės rinktis stalo žaidimus.

Pranešame, kad būtina su savimi turėti sportinę avalynę.

Išsamesnė informacija teikiama tel. (8 5) 237 1300 bei 8 655 23 735.

Shadow up