kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Išvyka į veterinarijos gydyklą „Toto“

Kasmet spalio 4 dieną visas pasaulis švenčia Gyvūnų dieną. Jos esmė – prisiminti kokią svarbą mūsų gyvenime turi gyvūnai, padėkoti gyvūnams už jų didžiulę svarbą žmonių gyvenime, suteikiant gyvenimui daugiau džiaugsmo ir prasmės.


Spalio 2d. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, Pasaulinės gyvūnų dienos proga, organizavo netradicinę pamoką veterinarijos gydykloje „Toto“. Pamokos tikslas – supažindinti vaikus su veterinarijos gydytojo profesija, gydyklos veikla ir teikiamomis paslaugomis. Vaikai turėjo galimybę pasijausti gydytoju ir  paklausyti kaip plaka šuns širdis. Veterinarijos gydytoja papasakojo vaikams apie gydyklos veiklą, teikiamas paslaugas, vaikai galėjo apžiūrėti sergančius gyvūnus, per mikroskopą apžiūrėti plauko struktūrą. Gyvūnai yra mūsų draugai, pagalbininkai ir šeimos nariai. Jie, būdami panašūs į mus, turi teisę niekada nejausti alkio ir troškulio, nepatogumo, baimės, skausmo ir kančios. Turi teisę elgtis pagal prigimtinius poreikius. Pagarba gyvūnams turi būti kiekvieno iš mūsų moralės norma.
Po netradicinės pamokos užsukome į Čili piceriją kur skaniai papietavome. Aplankėme dar ir unikalų „Zzoorr“ kubą „Naktinių žibintų jūrą“. Vaikai pamatė šviesų ir veidrodžių instaliaciją, kurį atitraukė visus nuo realybės. Jausmas – nenusakomas. Grįžtant namo vaikų veiduose vyravo šypsenos bei džiaugsmas.  

Shadow up