kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Gyventojų dėmesiui: vyks karinio rengimo pratybos

2019 m. rugsėjo 7-8 d. Riešės seniūnijoje vyks Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės 801 nekinetinių operacijų kuopos pratybos, kurių tikslas treniruoti karius savanorius šalies gynybai.

Pratybose dalyvaus apie 40 karių. Pratybų metu kariai judės šviesiu ir tamsiu paros metu karinėmis ratinėmis transporto priemonėmis ir pėsčiomis. Šaudoma ir sprogdinama nebus.

Lietuvos kariai įsipareigoja po pratybų sutvarkyti pratybų vietas. 

Lietuvos kariuomenė taip pat informuoja, kad šalia Vilniaus rajono esančios Pabradės ir kitų seniūnijų teritorijose rugsėjo mėnesį bus vykdomos Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro Generolo Silvestro Žukausko poligono pratybos.

Informacija aktuali ne tik aplinkinių kaimų gyventojams, bet ir grybautojams bei poilsiautojams.

Su pratybų grafiku galite susipažinti čia.
Rugsėjo 7-13 d. Pabradėje taip pat vyks tarptautinės pratybos „Inžinierių griausmas 2019“, kurių metu planuojama dviem maršrutais vykdyti taktinį karių judėjimą su ginklais iš Gaižiūnų poligono į Pabradės centrinį generolo Silvestro Žukausko poligoną. Pratybose bus naudojama pirotechnika ir iminacijos priemonės. 

Lietuvos kariai užtikrina, kad pratybų metu rajone bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, o transporto priemonės judės tik keliais. 
Asociatyvi nuotr. unsplash.com

 


Shadow up