kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus pasienio rinktinė iškilmingai paminėjo artėjančią Pasieniečių dieną

Šiandien, birželio 21 d. artėjančios Pasieniečių dienos proga, Šalčininkuose esančiame Jašiūnų dvare skambėjo patys nuoširdžiausi sveikinimai čia savo profesinę šventę mininčiai Vilniaus pasienio rinktinei.


Tarp gausiai susirinkusių svečių, Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnus ir bendradarbiavimo kolegas atvyko pasveikinti Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst. Skirdama visiems valstybės sienos apsaugos pareigūnams pačius šilčiausius žodžius, merė pabrėžė, kad Lietuvos pasieniečių šventė – tai vieningumo, bendruomeniškumo ir neblėstančio ryžto diena, primenanti mums visiems šios garbingos profesijos kilnumą ir būtinumą. „Nuoširdžiai sveikinu Jus visus artėjančios, daug drąsos, išminties ir sumanumo reikalaujančios profesinės dienos proga. Dėl Jūsų kasdieninio darbo esame saugūs mes ir visa Lietuva. Šios gražios šventės proga noriu Jums palinkėti daug atkaklumo ir stiprybės žengiant garbingos profesijos keliu. Tegul kiekviena darbo diena bus kupina ryžto, žmonių pagarbos ir tvirto pasitikėjimo “, – kreipdamasi į visus susirinkusius valstybės sienos saugotojus, linkėjo merė.

Pasveikinusi pasieniečius profesinės šventės proga, merė Marija Rekst taip pat padėkojo už vykdomą glaudų bendradarbiavimą ir įteikė padėkos raštus bei dovaneles. Vilniaus rajono savivaldybės mero padėkos raštu Lietuvos pasieniečių dienos proga už iniciatyvumą, glaudaus, sėkmingo ir aktyvaus bendradarbiavimo puoselėjimą bei nuopelnus Valstybės sienos apsaugos tarnybai buvo apdovanotas Vilniaus pasienio rinktinės vadas Virgilijus Raugalė bei Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai.

Viso renginio metu puikią nuotaiką palaikė ir savo dainomis renginį papuošė atvykęs vokalinis ansamblis „Art of Music“. Po pasieniečiams skirtų sveikinimo bei padėkos žodžių šios gražios šventės proga, Valstybinės sienos apsaugos tarnybos Sienos kontrolės organizavimo valdybos viršininkė Vilija Plotnikovienė bei Vilniaus pasienio rinktinės viršininko pavaduotojas Edgaras Jaskelevičius įteikė pasienio pareigūnams oficialus apdovanojimus.

Oficialiai Pasieniečių diena – birželio 29-oji – Lietuvoje pirmą kartą buvo paminėta 1922-aisiais. 1999 m. Pasieniečių dienos minėjimas buvo atkurtas ir Valstybės sienos apsaugos tarnyboje bei jos padaliniuose profesinė šventė vėl pradėta kasmet minėti birželio 29-ąją.

Dar kartą sveikiname artėjančios Pasieniečio dienos proga ir linkime saugios tarnybos, kuo stipriausios sveikatos Jums ir Jūsų artimiesiems!


Shadow up