kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Šurmuliavo Nemenčinės miesto šventė

Šeštadienį, birželio 15 d. Nemenčinės mieste nuo pat ryto šurmuliavo pirmą kartą organizuojama Nemenčinės miesto šventė, kuri subūrė sporto, meno entuziastus ir visus, norinčius turiningai bei smagiai praleisti laiką.


Nuo pat ryto sporto mylėtojai turėjo galimybę dalyvauti įvairiose sporto varžybose. Iškilmingą šventės atidarymą vainikavo Šv. Mišios Nemenčinės Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje ir kariuomenės orkestro lydima eisena nuo bažnyčios iki vasaros estrados, kur visų laukė šventinis koncertas ir daug pramogų.

Nemenčinės miesto šventėje dalyvavęs šio miesto seniūnas Artur Komarovski pasveikino visus gausiai susirinkusius į pirmą kartą organizuojamą miesto šventę ir išreiškė viltį, kad tokia, visus gyventojus ir svečius suburianti šventė, bus organizuojama kasmet ir taps neatsiejama šio miestelio tradicijų dalis. „Kaip kiekvienas žmogus švenčia savo gimtadienį, taip ir mes – Nemenčinės gyventojai, galime kiekvienais metais švęsti savo miesto gimtadienį, kviesti daug svečių ir kartu puikiai praleisti laiką šventinėje aplinkoje. Tokios šventės stiprina bendruomenė“, – tarė Nemenčinės miesto seniūnas A. Komarovski.

Prie sveikinimų prisidėjo ir į šventę atvykęs Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos lyderis, Europos Parlamento narys Valdemar Tomaševski, kuris savo šventinėje kalboje pabrėžė, kad tokios šventės, suburiančios šeimas, vaikus, suaugusius ir senyvo amžiaus žmonės stiprina šeimyninius ryšius. „Jei bus stipri šeima – bus stipri valstybė“, – užtikrintai pasakė Europarlamentaras.

Nuoširdžius sveikinimus savo ir Vilniaus rajono savivaldybės merė Marijos Rekst vardu visiems susirinkusiems taip pat tarė Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Robert Komarovski, kuris pažymėjo, jog ši šventė – tai puiki proga džiaugtis, dėka investicijų vis gražėjančiu Nemenčinės miestu.

Koncerto metu visus linksmino įvairūs Nemenčinės švietimo ir kultūros įstaigų meniniai kolektyvai. Ypatingi šventės vakaro svečiai buvo: Black Biceps, Stano, Katažina Zvonkuvienė, Sisters on wire.  Koncerto metu taip pat veikė amatininkų mugė, vyko prekyba, kūrybinės dirbtuvės vaikams, konkursai šeimoms, karinės rungtynės ir estafetės, protmūšis, robotikos užsiėmimai. Taip pat kariai visus vaišino tradicine koše.

 Nuotr. V. Jusiel

Shadow up