kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Maišiagalos miestelio šventėje šiltai pasitikti VII Vilniaus rajono piligriminio žygio pėsčiomis iš Turgelių į Maišiagalą dalyviai

Šį sekmadienį (birželio 9 d.) į Maišiagalos miestelio šventę su pakilia nuotaika, giesmėmis ir vienijančiomis maldomis atvyko tris dienas trukusio VII Vilniaus rajono piligriminio žygio pėsčiomis iš Turgelių į Maišiagalą, skirto pagerbti Vilniaus krašto patriarchą, šviesaus atminimo kunigą prelatą Juzefą Obrembskį, dalyviai.


Piligriminio žygio dalyvius Maišiagaloje pasitikta ypač šiltai ir svetingai. Pasidžiaugti miestelio švente bei pasveikinti atvykusius dalyvius atvyko ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos lyderis, Europos Parlamento narys Valdemar Tomaševski.

Po bendros maldos visi dalyviai lankėsi kunigo prelato Juzefo Obrembskio muziejuje, vėliau su visa Maišiagalos bendruomene ir atvykusiais svečiais turėjo progą sudalyvauti tradicinių amatų edukacinėse pamokėlėse, pažinti senųjų amatų subtilybes ir sužinoti įvairių tradicinių skanėstų gaminimo būdus. Veikiančioje mugėje taip pat buvo galima įsigyti išskirtinių ir unikalių liaudies meistrų gaminių.

Maišiagalos miestelio šventėje netrūko ir meninės dalies, kurios metu savo pasirodymais visus žavėjo: vokalinis ansamblis „Mejszagolanki“, šokių kolektyvas „Przyjaźń“, kapelos „Dworska Kapela“ ir „Kapela Świetojańska“, jaunimo grupė „Green and Gold“, Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazijos chorai „Legenda“ ir „Wesołe Smyki“, solitės Dorota Balul ir Dorotėja Počepovič. Šventėje savo meninius pasirodymus taip pat pademonstravo ir Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio auklėtiniai bei Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazijos ir Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos mokiniai.

Kviečiame pasižvalgyti po nuotraukų galeriją!

Nuotraukų autoriai: Marian Dzvinel ir Janina Voleišo. 

     

Nuotr. autorius Marian Dzvinel 

 

 

 

Nuotr. autorė Janina Voleišo


 

 

Nuotr. autorius Marian Dzvinel 


Shadow up