kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną minėjo Šeimos ir vaiko krizių centro lankytojai

Vaiko gyvenimas – tarsi popieriaus lapas: kiekvienas praeivis palieka jame pėdsaką”
Kinų patarlė

Birželio 1-ąją vaikai su džiugesiu pasitiko vasarą minėdami Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Į šventę, vykusią Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centre, susirinkusiems mažiesiems renginio dalyviams netrūko daug smagios veiklos. Čia nuo pat ryto mažųjų laukė įvairios pramogos: linksmi žaidimai, estafetės, futbolas, loterija, siurprizai bei iškilmingas medelių sodinimas ir gausus vaišių stalas.


Lietuvos nacionalinio dramos teatro grafikos dizainerė Lina Bastienė ir skulptorius, tapytojas Darius Bastys Krizių centro teritorijoje įgyvendino projektą „Lietuvos vizija 2119“. Visą gegužės mėnesį susitikimų metu Krizių centro, Dienos centro „Draugystės namai“ ir Kalvelių gyvenvietės bendruomenė sodino medelius ir krūmus, kuriuos Kalvelių bendruomenei padovanojo projekto iniciatoriai. Džiaugdamasi puikia švente, Krizių centro direktorė Leokadija Pavtel, dėkojo Lietuvos nacionalinio dramos teatro ir Britų tarybos atstovams už gražią iniciatyvą ir jos įgyvendinimą. Direktorė patikino, kad pasodintas medelių sodas bus rūpestingai prižiūrimas.

Renginyje dalyvavo daug garbingų svečių: Vilniaus rajono tarybos narys Stanislav Zajankovski, Kalvelių seniūnijos seniūnė Kristina Gerasimovič, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos  Socialinės paramos vaikui ir šeimai vedėja Kristina Malinovska, Lietuvos nacionalinio dramos teatro atstovai: direktorius Martynas Budraitis, teatrologė Daiva Šabasevienė bei jau gerai Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centrui pažįstami Lina ir Darius Basčiai, Britų tarybos atstovas Baltijos šalyse, Baikerių klubo „Niedźwiedzie północy“ atstovai iš Lenkijos, Lietuvos baikerių klubo „Siena“  atstovai, „GRH 147 Pułk Piechoty“ iš Gižycko miesto, atstovai iš kitų Vilniaus rajone veikiančių socialinių ir kultūros įstaigų.

Dėkojame  visiems  dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie šventės organizavimo – Šumsko parapijos klebonui Janui Černiavskiui ir pirmosios Komunijos vaikams bei tėveliams už padovanotus žaislus ir mokymo priemones, mūsų nuolatiniam rėmėjui Juzefui Slovinskiui bei UAB „Šalčio ratas“ už skanius ledus.


Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro informacija

Shadow up