kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro bendruomenė džiaugsmingai paminėjo jubiliejinį 15-ąjį gimtadienį

Tradiciškai, gegužės mėnesį, Vilniaus rajone įsikūręs Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centras svetingoje draugų apsuptyje švenčia savo neįprastai svarbios veiklos metines. Gegužės 28 d. centro bendruomenė kartu su savo draugais ir atvykusiais svečiais džiaugsmingai paminėjo jubiliejinę 15-ąją gyvavimo sukaktį.


Pasveikinti dienos centrą lankančių žmonių bei darbuotojų susirinko ne tik draugai ir artimieji, bet ir būrys svečių: Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Robert Komarovski, Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narys Zigmont Ždanovič, Savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič, Nemenčinės miesto, Nemenčinės ir Sužionių seniūnijos seniūnai, švietimo, socialinių įstaigų ir kultūros centro atstovai, Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro rėmėjai ir savanoriai.

Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro 15-tasis gimtadienio renginys prasidėjo nuo Šv. Mišių, kurias aukojo Nemenčinės Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios klebonas kun. Arūnas Kesilis ir kun. Andžej Ryšard Jasinski, Naujosios Vilnios Švč. M. Marijos Taikos Karalienės parapijos klebonas kun. dr. Eduardas Kirstukas, Vilniaus Šventosios Dvasios parapijos administratorius kun. Andžej Bylinski bei Paberžės Švč. Jėzaus Širdies parapijos klebonas kun. Marek Gladki. Bendra malda pasimelsta už neįgaliųjų dienos užimtumo centro lankytojus, jų šeimas bei darbuotojus, kurie kiekvieną darbo dieną dalijasi savo gėriu ir meile su centro lankytojais.

Po bendros maldos šventinis renginys persikėlė į Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centrą, kur centro lankytojai visus atvykusius svečius pasitiko giedant centro himną. Visiems susirinkusiems taip pat buvo pristatyta paskutinių 5-erių metų centro veikla, pasidalijant ryškiausiomis akimirkomis iš organizuotų užsiėmimų bei įspūdžių kupinų kelionių ir piligriminių žygių. Svečiai liko sužavėti itin aktyvia centro lankytojų veikla ir jos įvairovė: nuostabūs rankdarbiai, kūrybiniai pasiekimai ir dalyvavimas mugėse dar kartą įrodė, kad centro bendruomenės kūrybiškumui nėra ribų.

Po pristatytos centro veiklos istorijos, Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro direktorė Jadvyga Ingelevič padėkojo visiems susirinkusiems ir savo kalboje šiltais žodžiais pabrėžė, kad per centro gyvavimo metus didžiausi pasiekti pasiekimai – tai lankytojų noras ateiti ir būti drauge su visais, draugiškas ir atsakingas kolektyvas, kiekvieną dieną darbe atiduodantis dalį savęs bei visada pasiruošę į pagalbą centro draugai ir rėmėjai.

Kaip ir kiekvienais metais, šventėje netrūko įspūdingų koncertinių pasirodymų, nuoširdžiausių sveikinimų, svečių dovanų, centro lankytojų darbų parodos ir suburiančio visus kartu prie stalo – šventinio torto.

Renginyje dalyvavęs Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Robert Komarovski pasveikino centro bendruomenę su gražia 15-os metų sukaktimi ir savo bei Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst vardu padėkomis už nuoširdų darbą rūpinantis Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro lankytojų gerove apdovanojo kolektyvo darbuotojus. Visi svečiai, dalyvaujantys šventėje, taip pat negailėjo Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro lankytojams ir darbuotojams gerų bei šiltų žodžių, nuoširdžių palinkėjimų.

Renginio pabaigoje visi dalijosi šventiniu džiaugsmu, šviesa ir viltimi bei linkėjo, kad kiekviena centro diena būtų kupina gerų emocijų ir džiaugsmo.  

 

 

 

 

 

Shadow up