kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Gegužės 25 d. – tarptautinė dingusių be žinios vaikų diena

Dingusių žmonių šeimų paramos centras kviečia paminėti Tarptautinę be žinios dingusių vaikų dieną prisijungiant prie centro organizuojamų renginų.


 Programa
2019 m. gegužės 24 d., (penktadienis), Vilnius

10.30 – 11.00 val. Kartu su vaikais lankysime skulptūrą MAMA...!  (Konstitucijos pr.12) skirtą dingusiems vaikams atminti. Raginame ir Jus aplankyti šią skulptūrą bei pakalbėti su vaikais apie tai kokius sunkumus jie patiria, kokie pavojai jų tyko dingus iš namų, ką daryti pasimetus Lietuvoje ar užsienio šalyje.

15.00 – 19.00 val. Visus kviečiame į tarptautinę dingusių vaikų dienos paminėjimą, kuris vyks Žaliųjų ežerų g. 85, Vilnius. Kartu su vaikais sodinsime atminimo sodą dingusiems vaikams, kalbėsime apie saugumą, vaišinsimės arbata bei sumuštiniais. Atvykusiems dviračiais į renginį I– ojo policijos komisariato pareigūnai  registruos gyventojų dviračius.užregistruos Jūsų dviratę transporto priemonę: nepamirškite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, dviračio įsigijimo dokumentus ir, žinoma, dviratį.  

Negalinčius atvykti taip pat kviečiame paminėti šią dieną visose Lietuvos ugdymo įstaigose. Mokytojai, drauge su auklėtiniais kviečiami spalvotais kaspinėliais, iš popieriaus išlankstytomis gervėmis ar vaikų nupieštais simboliniais rakteliais papuošti mokyklų kiemuose, miesto parkuose ir skveruose augančius medžius. Plaikstydamiesi vėjyje kaspinėliai, gervės ir rakteliai simbolizuotų laukimą ir viltį.

 

Dingo vaikas? Skambink 116 000. Visoje ES veikiantis NEMOKAMAS pagalbos telefonas, skirtas dingusių vaikų artimiesiems ir pasiklydusiems, pasimetusiems vaikams. www.116000.lt         

 

 

Shadow up