kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Draugų muzika Riešės vaikų darželyje

2019 m. gegužės 8 d. Riešės vaikų darželio „Drugelių“ grupės ugdytiniams (aukl. Greta Godaitė) buvo ypatinga. Jie dalyvavo projekto „Mes – skirtingi ir įdomūs“ pirmajame renginyje „Vyresniųjų draugų muzika“. Šis muzikinis renginys buvo skirtas plėtoti tarptautinį bendradarbiavimą, pasisemti kitokios įvairialypės muzikinės patirties, susipažinti su kitų tautų kultūra.


Darželyje savo dainas ir instrumentus pristatė svečiai iš Kinijos. Būsimieji muzikos mokytojai (Junyan Yang, Wu Yijing, Li Yanan, Zhao Caoyang, Tan Jingwen ir Wang Ziao) studijuoja Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos pedagogikos 3 kurse. Norėdami užmegzti glaudesnį ryšį su darželio ugdytiniais studentai ne tik dainavo savo dainas, bet buvo išmokę lietuvių liaudies žaidimų ir ratelių lietuviškai! Vaikai smagiai įsitraukė į muzikavimą kartu, kvietė svečius žaisti, o įveikti kalbos barjerą abiem pusėms padėjo projekto organizatorė ir muzikinės programos rengėja – muzikos mokytoja dr. Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė.

Prasidedantis lietuviškas pavasaris Riešės vaikų darželyje nušvito naujomis spalvomis ir neįprastais garsais. Ir vaikai, ir svečiai nė nepajuto, kaip renginiui skirtas laikas išseko, o taip norėjosi dar pabūti kartu!

 

dr. Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė,
Riešės vaikų darželio meninio ugdymo mokytoja-metodininkė ir
Vytauto Didžiojo universiteto docentė

 

Shadow up