kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybėje lankėsi svečiai iš miesto Siedlce

Vakar, gegužės 7 d., su draugišku vizitu į Vilniaus rajono savivaldybę atvyko delegacija iš miesto Siedlce (Lenkija), kuri aplankius savo vieną iš ilgamečių draugų – Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnaziją, užsuko pasveikinti Vilniaus rajono savivaldybės merę su kovo mėnesį laimėtais savivaldybių merų rinkimais.


Atvykusius svečius – miesto Siedlce 3-ios T. Kosciuškos pradinės mokyklos su integracijos skyriais direktorių Dariušą Kupinskį (lenk. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Siedlcach Dariusz Kupiński) kartu su atvykusios delegacijos nariais šiltai pasitiko Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško.

Susitikimo metu pasidžiaugta glaudžiu bendradarbiavimu, kurį miesto Sieldce pagrindinė mokykla vykdo su Vilniaus rajono Nemenčinės Konstanto Parčevskio ir Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazijomis. Savivaldybė draugiškus bendradarbiavimo ryšius su miestu Siedlce užmezgė 2002 m. ir iki šiol glaudžiai bendradarbiauja švietimo, kultūros ir sporto srityse.

Atvykęs mokyklos direktorius Dariuš Kupinski vicemerei perdavė Siedlce miesto prezidento Andžejo Sitnik (lenk. Andrzej Sitnik) sveikinimą, Vilniaus rajono savivaldybės merei Marijai Rekst laimėjus mero rinkimus.

 

 

Shadow up