kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kitokia lietuvių kalbos ir literatūros pamoka Vilniaus r. Rukainių gimnazijos IIIG kl. mokiniai vyko į VU radijo dirbtuves „Žaidžiame radiją: išbandyk radijo eterį“

Vilniaus universitetas balandžio 1 dieną atšventė 440-ąjį gimtadienį. Minėdamas šią sukaktį vienas seniausių universitetų visoje Europoje vykdo savo socialinę misiją ir dovanoja gausybę nemokamų kultūrinių, edukacinių, pažintinių renginių. VU gimtadienio proga pakvietė Lietuvos mokinius išbandyti radijo žurnalistiką. Tad balandžio 12 dieną Vilniaus r. Rukainių gimnazijos IIIG klasės mokiniai, lydimi lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Lilijos Jeremejevos, vyko į radijo dirbtuves „Žaidžiame radiją: išbandyk radijo eterį“.


„Start FM“ – VU SA ir Vilniaus universiteto radijo stotis, suteikianti plačias saviraiškos galimybes studentams. Tai – vienintelė Lietuvoje studentų radijo stotis, padedanti rengti būsimus žurnalistus, programuoto­jus ir kitų sričių specialistus. Radijo dirbtuvėse gimnazistams buvo papasakota, kaip veikia radijas, kas yra radijo žurnalistika. Mokiniai buvo apmokyti naudotis studijos technika ir netgi turėjo galimybę vesti laidą gyvame eteryje. Susipažinę su radijo žurnalisto profesija, daugelis panoro pasirinkti šią specialybę ateityje.


 Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
Lilija Jeremejeva

Shadow up