kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybės interesantų patogumui – informacijos langelis

Vilniaus rajono savivaldybės pirmajame aukšte (Rinktinės g. 50, Vilnius) pradėjo veikti informacijos langelis, todėl nuo šiol Vilniaus rajono savivaldybės interesantams bei lankytojams sudarytos sąlygos reikiamą informaciją rasti dar patogiau ir greičiau.


Siekiant, kad į Savivaldybę atvykę interesantai sutaupytų laiko ieškant reikalingo Savivaldybės administracijos skyriaus ar specialisto kabineto, langelyje dirbantis specialistas interesantus, atėjusius su rūpimais klausimais, nukreips į atitinkamus administracijos skyrius.

Lankytojų patogumui, langelyje taip pat galima pasidaryti dokumentų kopijas bei prireikus pasinaudoti nemokamu Wi-Fi internetu. Artimiausiu metu čia taip pat bus galima pasikrauti savo telefonus.

Atkreipiame dėmesį, kad informacijos langelis veikia prie pagrindinio Vilniaus rajono savivaldybės įėjimo, todėl kilus klausimų, pirmiausiai prašome kreiptis į interesantus aptarnaujantį informacinio langelio specialistą.

Tikimės, kad nauja Savivaldybės teikiama paslauga bei kuriama aplinka pateisins gyventojų lūkesčius, o interesantams suteikta informacija padės greitai ir operatyviai sutvarkyti reikalus Savivaldybėje.

Shadow up