kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Akcija „Iškelk paukšteliui inkilėlį“ Avižienių vaikų lopšelyje-darželyje

Kovo 20-toji – Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visose Žemės rutulio kampeliuose. Šią dieną, Avižienių vaikų lopšelyje-darželyje vyko akcija „Iškelk paukšteliui inkilėlį“, kurios tikslas - paminėti Pasaulinę Žemės dieną, iškeliant inkilus darželio kieme.


Šiai akcijai buvo ruošiamasi iš anksto: iki kovo 20-tos dienos pedagogai įvairiais būdais (pokalbiais, žaidimais, vaizdine medžiaga ir kt.) supažindino vaikus su parskrendančiais paukščiais, dekoravo mini-inkilėlius, kūrė plakatus, iš įvairių medžiagų gamino paukščius, o tėveliai -  inkilus.

Kovo 20 dieną visose grupėse buvo diskutuojama aplinkosauginėmis temomis: apie mūsų planetai iškilusius pavojus, apie popieriaus ir elektros taupymą, apie šilumą ir vandenį, kuriems pagaminti reikia daug energijos. Žiūrėdami mokomuosius filmukus apie gamtos taršą, šiukšlių rūšiavimą ir kt., ugdytiniai mokėsi mylėti gamtą ir rūpintis aplinka.

Po rimtos ir prasmingos veiklos darželio kieme, visi puošė Žemę savo pagamintais paukšteliais bei mūsų darbuotojas medžiuose iškėlė inkilus parskrendantiems paukšteliams. Taip buvo paminėta Pasaulinė Žemės diena mūsų įstaigoje.


Vyr. Mokytoja
Jadvyga Grigienė

Shadow up