kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Lietuvos mokinių dailės olimpiados II etapas

Kovo 4 d. Zujūnų  gimnazijoje įvyko 25-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados II etapas, kuriame dalyvavo gimnazijų ir pagrindinių mokyklų 8-12 klasių mokiniai.


Renginys prasidėjo Zujūnų gimnazijos mokinių muzikiniu pasirodymu. Olimpiados dalyvius pasveikino ir kūrybinio  įkvėpimo palinkėjo gimnazijos direktorius Marek Pščolovski.  Vilniaus rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Božena Tyčino džiaugėsi mokinių kūrybiškumu, namuose atliktų darbų išskirtinumu. Vertinimo komisijos pirmininkas Kęstutis Vaišvila  priminė,  kad kūrybinės veiklos metu mokiniai galės pasirinkti  meninės raiškos būdą bei techniką ir toliau plėtos pasirinktą namų darbo temą.

Mokiniai dvi akademines valandas atliko kūrybinę užduotį, o dailės mokytojai dalijosi gerąja darbo patirtimi – pranešimus skaitė Česlava Liachovič, Riešės šv.Faustinos Kovalskos pagrindinės mokyklos dailės mokytoja metodininkė, Ivona Dakinevič, Rudaminos meno mokyklos vyresn. dailės mokytoja, Svetlana Voytkevich,  Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko  gimnazijos dailės mokytoja metodininkė.

I-osios vietos sėkmė lydėjo Kyviškių pagrindinės mokyklos 10 klasės  mokinę Dominyką Jakutovič (dailės vyresn. mokytoja  Dovilė Blažytė-Vanagienė). Labai nedaug nuo pirmosios vietos atsiliko ir antrąją vietą laimėjo Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinės mokyklos 10 klasės mokinė Emilija Grudzinska (dailės mokytoja metodininkė Česlava Liachovič). III vieta atiteko Maišiagalos Kun. Juzefo Obrembskio  gimnazijos IIG klasės  mokinei Vanesai Jackevič  (dailės mokytoja metodininkė  Virginija Traškevičienė).

Olimpiados komisija, įvertinusi mokinių namų darbus ir olimpiados metu atliktą kūrybinę užduotį, be jau minėtų laureatų, pastebėjo ir padėkos raštais apdovanojo ir šiuos mokinius:

Renatą Barčenko, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos IVG klasės mokinę (dailės mokytoja Dovilė Nalivaikaitė – Venslauskienė).

Urtę Pinikaitę, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos 8 klasės mokinę (dailės vyresnioji mokytoja Jovita Vaišvilienė).

Dominyką Bartaševič, Nemėžio šv.Rapolo Kalinausko gimnazijos IIC klasės mokinę (dailės mokytoja metodininkė Svetlana Voytkevich).

Katažiną Barkovskają, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos IIG klasės mokinę (dailės vyresnysis mokytojas  Aleksandr Subotkevič).

Dominyką Karasevičiūtę, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinę (dailės vyresnioji mokytoja Andžela Aidukienė).

Sveikiname laimėtojus!

I vietos laimėtoja Dominyka Jakutovič, Kyviškių pagrindinės mokyklos  mokinė, dalyvaus 25-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados šalies etape.

Linkime kūrybinės sėkmės!


Shadow up