kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono mokinių ir mokytojų kūrybinių darbų paroda „Metų laikai“

Kovo 1 dieną Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos galerijoje „Verdenė“ vyko Vilniaus rajono mokinių ir mokytojų kūrybinių darbų parodos „Metų laikai“ atidarymas. Pasveikinti atvyko VDU Švietimo akademijos sporto ir gamtamokslinio ugdymo studijų programų grupės vadovas profesorius Virginijus Sruoga, VDU Švietimo akademijos Mokytojų rengimo instituto technologijų pedagogikos studijų programos komiteto pirmininkė docentė Inga Kepalienė, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos švietimo skyrius vyriausioji specialistė Božena Tyčino.


Svečiai pasidžiaugė mokinių kūrybiškumu, darbų gausa ir atlikimo technikų įvairove. Palinkėjo mokytojams ir toliau taip atsakingai ir kūrybingai dirbti, stiprios sveikatos, optimizmo, naujų idėjų įgyvendinimo, atsidavimo ugdant kūrybingus ir atsakingus jaunus žmones.

„Metų laikai“ – tai ne tik metų ciklas gamtoje. Kiekviena gyvenimo diena turi savo spalvą ir savo metų laiką. Parodai pateikta 50 darbų iš įvairių gimnazijų ir pagrindinių mokyklų. Paroda veiks iki kovo 27 dienos.Technologijų metodinio būrelio pirmininkė
Jūratė Savičienė

Shadow up