kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Prieškalėdinis džiaugsmas aplankė Vilniaus rajono socialinių paslaugų įstaigas

Kalėdų laikotarpis – stebuklų ir gerų darbų metas. Artėjant šiam gražiam ir stebuklingam metų laikui, Vilniaus rajono savivaldybės valdžios atstovai siekdami sukurti ypatingai jaukią šventinę dvasią tiems, kurių širdys pripildytos laukimo stebuklo – Kalėdinės nuotaikos įkvėpti su dovanomis pasibeldė į Vilniaus rajono savivaldybės socialinių paslaugų įstaigų duris ir praskaidrino Kalėdų laukimą dalindamiesi gerumu.


Vilniaus rajono savivaldybė visą lapkričio mėnesį vykdė gerumo akciją, kuomet Vilniaus rajono savivaldybės valdžios atstovai ir administracijos darbuotojai aukojo rūbus, avalynę, žaislus, knygas ir kitus daiktus, kurie praskaidrintų dienas Vilniaus rajono socialines paslaugas teikiančių įstaigų gyventojams ir lankytojams. Gerumo akciją kuravo Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Beata Maliušickaja. Iniciatyva sulaukė didelio dėmesio, o papuošti dovanų maišai iškeliavo pas Vilniaus rajono vaikus, neįgaliuosius ir senyvo amžiaus žmones. Kiekviename iš jų įdėta po šypseną, linkėjimą ir žiupsnelį šilumos!

Pirmosios dovanos pasiekė Vilniaus rajono socialinių paslaugų centro jaunuosius lankytojus. Savivaldybės iniciatyva surinktas dovanas vaikams įteikė į centrą atvykęs Kalėdų senelis. Tik gavę dovanas, vaikai džiaugsmingai puolė jas išpakuoti, suteikdami daug gerų emocijų ne tik tėvams, bet ir atvykusiems svečiams. „Nėra nieko gražesnio ir nuoširdesnio už vaiko šypseną veide... šypsena ir nuoširdus juokas – pati galingiausia teigiama emocija“, – stebėdama smalsumo ir džiaugsmo apimtus vaikus, tarė vienas iš atvykusiųjų Savivaldybės administracijos atstovų.

     
     
     
     
     

Kalėdinis džiaugsmas atkeliavo ir į Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centrą. Dovanas bei šiltus linkėjimus lankytojams dalijo atvykusi Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst kartu su Kalėdų seneliu ir Savivaldybės administracijos atstovais.

Vilniaus rajono savivaldybės merė įteikdama saldžias dovanėlės kiekvienam palinkėjo sveikatos, supratimo, neblėstančios vilties ir geros nuotaikos, o centro lankytojai Kalėdinio džiaugsmo apimti visiems susirinkusiems sugiedojo gražias Kalėdines giesmes. Kūrybingi, iniciatyvūs ir geranoriški neįgaliųjų dienos užimtumo centro lankytojai sukūrė malonią švenčių laukimo atmosferą.

 
 

Kalėdų nekantriai laukia ne tik vaikai, bet ir senjorai. Kalėdų metas tai puiki proga pastebėti ir prisiminti, kaip svarbu gyvenime būti mylimam. Tam, kad senjorai jaustų ypatingą dėmesį ir rūpestį, Paberžės socialinės globos namuose apsilankė Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško, Kalėdų senelis bei Savivaldybės administracijos atstovai.

Senjorus aplankiusi Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško pasveikino gyventojus ir darbuotojus su artėjančiomis šventėmis, palinkėjo stiprios sveikatos bei džiugios šventinės nuotaikos. Seneliai džiaugėsi ne tik įteiktomis dovanomis, bet ir parodytu dėmesiu, tai buvo matoma iš spindinčių akių, plačių šypsenų veide ir noro bendrauti.

Nuoširdžias dėkingumo šypsenas Vilniaus rajono savivaldybės valdžios atstovams padovanojo Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro auklėtiniai, kuriems dovanas įteikė atvykusi Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja ir gerumo akcijos kuratorė Beata Maliušickaja. Dovanų įteikime dalyvavo ir visų vaikų lauktas Kalėdų senelis.

Svečių sulaukę vaikai visiems susirinkusiems džiaugsmingai pristatė meninę programą, o Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro direktorė, atsidėkodama atvykusiems svečiams už paramą, įteikė Kalėdinę dovaną. Meninės programos pabaigoje visi suskubo pasidaryti nuotraukų kartu su Kalėdų seneliu prie gražios šventinės eglutės.

Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Beata Maliušickaja apibendrinama gerumo akciją, džiaugėsi aktyviu įsitraukimu į akciją ir padėkojo visiems už gerą širdį, parodytą dėmesį bei skleidžiamą šilumą. Akcijos kuratorė taip pat priminė, kad svarbu savo dėmesiu ir pagarba apgaubti ne tik artimiausius, bet ir tuos, kurie to labiausiai laukia ir tikisi.

Vilniaus rajono savivaldybės vykdyta akcija dar kartą leido įsitikinti, kad žmonių gerumas ir dėmesys išsklaido juodžiausius debesis ir priverčia žmones nuoširdžiai šypsotis. Todėl, artėjant šventėms, linkime, kad Kalėdų metas būtų pripildytas gerumo, švelnumo, maloningumo, jautrumo, tikros meilės, spinduliuojančios šviesos, vidinio tvirtumo, vilties ir tikėjimo žmogaus gerumu ir geresniu pasauliu! Dėkojame visiems dalyvavusiems akcijoje ir raginame gerumą skleisti ištisus metus.

 

Shadow up