kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Mini olimpiada Medininkų šv. Kazimiero gimnazijoje

Gruodžio 13 dieną Medininkų šv. Kazimiero gimnazijoje vyko anglų kalbos mini olimpiada „Pasaulio stebuklai“ (Wonders of the Ancient and Modern World), kurioje dalyvavo mokoniai iš 11 Nemėžio-Kalvelio metodinio centro mokyklų.


Ar mes būtinai turim galvoti apie pasaulio stebuklus kaip senovės pastatus? Ar galime surasti kitų dalykų, kuriuos irgi vadiname stebuklais? Į tokius rimtus klausimus turėjo atsakyti 7-9 klasių mokiniai. Jie skaitė tekstus apie senovės pasaulio stebuklus, atliko klausymo teksto užduotį „Hoodies“.

Tačiau pats svarbiausias dalykas – kūrybinis darbas, kuriuo metu mini olimpiados dalyviai turėjo sukurti koliažą apie jiems svarbų stebuklą ir pristatyti jį. Paaiškėjo, kad svarbiausi stebuklai mokiniams yra šeima, draugai, mūsų Tėvynės gamta, galimybė bendrauti. Koliažų prezentacijos nepaliko abejingos olimpiados vertinimo komisijos: visos komandos buvo garbingai  apdovanotos. Vertinimo komisijos pirmininkė Kalvelių S. Moniuškos gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Renata Krasovska linkėjo visoms komandoms  grįžti į savo mokyklas su  gera nuotaika, nes  greitai prasideda tikrų stebuklų ir norų išsipildymo metas – Kalėdos.


 

Shadow up