kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybė kviečia dalyvauti neįgaliųjų sporto šventėje „Sportas ir mes“

Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir turizmo bei Socialinės rūpybos skyriai kartu su Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centru ir Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija organizuoja Vilniaus rajono neįgaliųjų sporto šventę „Sportas ir mes“. Šventė vyks 2018 m. lapkričio 22 d. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijoje, adresu: Mokyklos g. 20, Juodšilių k., Vilniaus r.


Informuojame, kad yra būtina išankstinė registracija iki lapkričio 14 d. (pietūs, diplomai ir apdovanojimai bus skiriami tik užsiregistravusiems dalyviams).

Prašome iki lapkričio 14 d. el. paštu neigaliujucentras@gmail.com atsiųsti užpildytą dalyvių, vykstančiųjų į Vilniaus rajono neįgaliųjų sporto šventę, paraišką.

Sporto šventės programoje yra numatyta 11 sporto šakų: šaškės, šachmatai, baudų metimas į krepšį, boulingas, žiedų užmetimas ant stovo, kamuoliukų metimas į taikinį, smiginis, žaidimas „Boccia”, stalo tenisas, stalo futbolas, grindų riedulys.

Vienas sportininkas gali pasirinkti ir dalyvauti ne daugiau negu trejose sporto šakose. Šventės metu negalima bus keisti sporto šakų, kurios buvo nurodytos vardinėje paraiškoje. Asmenys su labai sunkia negalia galės rinktis stalo žaidimus atvykę į šventę.

Prašome pranešti šventės dalyviams, kad su savimi paimtų persiauti sportinę avalynę.

Išsamesnė informacija teikiama tel. (8 5) 237 1300 bei 8 655 23 735.

 

Shadow up