kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame dalyvauti Europos judumo savaitėje ir pažvelgti į judumą kitaip!

Netrukus Lietuvoje bus rengiama Europos judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Kaip ir kasmet, rugsėjo 16–22 dienomis vyksiančia kampanija ragina visus inicijuoti ir skatinti darnų transporto priemonių naudojimą bei kviečia žmones išbandyti transporto alternatyvas, galinčias pakeisti automobilį. Pasirink ir judėk! – skelbia šių metų Europos judumo savaitės šūkis.


Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija – kampanijos koordinatorė Lietuvoje, kviečia aktyviai prisidėti prie judumo savaitės organizavimo ir į judumą pažvelgti kitaip – organizuoti šiai temai skirtus konkursus, varžybas ir kitas iniciatyvas, pabrėžiant tvaraus transporto naudą ir laimėti Judriausios mokymo įstaigos, Judriausios ikimokyklinio ugdymo įstaigos, Judriausio darbdavio ar Judriausio piliečio apdovanojimą.

Raginame Vilniaus rajone esančias mokymo įstaigas, verslo organizacijas ir įmones, kitas įmones ir bendruomenes aktyviai prisijungti prie šios iniciatyvos organizuojant renginius. 

Apie savo planus kuo anksčiau, bet ne vėliau kaip iki rugsėjo 3 d., prašome pranešti el. paštu: justyna.cerniavska@vrsa.lt, pateikiant planuojamų renginių sąrašą pagal šabloną.

Kviečiame prisijungti ir tapti tikru judumo pavyzdžiu!

Su Europos Judumo savaitei skirtu vaizdo klipu galite susipažinti čia.

Su Europos Judumo savaitės lankstinuku galite susipažinti čia.


 

Parengta remiantis Aplinkos ministerijos informacija

Shadow up