kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Dainų šventės aidai

Prieš kelias dienas Vilniuje nuskambėjo paskutinieji Dainų šventės akordai, kurie ilgam išliks daugelio žmonių širdyse. Šiais metais šventė buvo skirta Lietuvos valstybės nepriklausomybės šimtmečiui paminėti. Ir ne veltui Lietuvos valstybės himno „Tautiškos giesmės“ frazė „Vardan tos...“, tapo visos šventės pagrindu ir jungtimi.


Savo akimis visi galėjome stebėti, kaip daina suvienijo ne tik chorų, ansamblių, šokių, orkestrų kolektyvus, bet ir visą tautą. Tautą, kuri yra gyva savo tradicijomis, kultūra, solidarumu bei meile Tėvynei.

Šiandien reikėtų žemai nusilenkti ir padėkoti visiems, kuriems pavyko suburti skirtingas kartas ir tautas į vieningą šeimą. O ypatingai norėtųsi pasidžiaugti už jaunimą ir vaikus, kurie sudarė beveik pusę šventės dalyvių.

Spalvingose ir ko gero smagiausiose Dainų šventės eitynėse, kuriose dalyvavo tūkstantinė minia, galėjome išvysti ir Vilniaus rajono savivaldybės garbingai plevėsuojančią vėliavą, paskui kurią išdidžiai žingsniavo ir mūsų jaunimas. Šiais metais šios nuostabios šventės iškilmėse dalyvavo ir kolektyvai iš Vilniaus rajono: Vilniaus r. Pagirių dainoriai, Vilniaus r. Rudaminos muzikos mokyklos choras, Vilniaus r. „Gedimino“ gimnazijos choras, Nemenčinės muzikos mokyklos „Jaunių“ choras bei Nemenčinės liaudies šokių kolektyvas „Perla“. Ypatingai norėtume padėkoti Vilniaus rajono kolektyvų vadovams už puikų mūsų vaikų paruošimą bei galimybę sudalyvauti tokio mąsto renginyje. Labai tikimės, kad po ketverių metų mūsų rajono savivaldybės dalyvių gretos dar labiau padidės ir kartu su visa tauta galėsim vėl vieningai skelbti, kad esame tauta, kuri gyvuoja savo kultūra ir tradicijomis.

Šiandien su dideliu pasididžiavimu galima pasakyti, kad auginame puikią jaunąją kartą, kuri vieningai liudija savo dainomis, kad gyvybingas jaunas žmogus negali egzistuoti be Tėvynės.

Vilniaus r. Nemenčinės muzikos mokykla.
Tėvų atstovė Liudmila Švarcienė

Shadow up