kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Skaidiškių gyvenvietėje bus atnaujintos gatvės

Nemėžio seniūnijos gyventojai galės džiaugtis vertinga investicija – pasirašyta rangos sutartis dėl Vilniaus rajono Nemėžio sen., Skaidiškių k., Kaštonų, Akacijų, Beržų gatvių rekonstrukcijos darbų.


Š. m. birželio 29 d., Vilniaus rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama savo strateginius plėtros plano tikslus bei siekdama gerinti ir plėtoti vietinės reikšmės kelių ir gatvių infrastruktūrą, su UAB „Fegda“ sudarė rangos sutartį dėl Vilniaus rajono Nemėžio sen., Skaidiškių k., Kaštonų, Akacijų, Beržų gatvių rekonstrukcijos darbų. Numatoma rangos darbų vertė siekia apie 1,5 milijono Eur. Rangos darbus planuojama iš dalies bendrai finansuoti Europos Sąjungos struktūrinių fondų, valstybės biudžeto ir Vilniaus rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.

Pagal rangos sutarties nuostatas rangovas per 2 savaites nuo rangos sutarties pasirašymo dienos pradeda parengiamuosius darbus. Pagal Investicinio projekto duomenis bendras rekonstruojamų gatvių atkarpų ilgis sieks apie 2,421 km: Kaštonų g. – 0,527 km, Akacijų g. – 1,22 km, Beržų g. – 0,674 km.

Iš anksto atsiprašome gyventojų už galimus nepatogumus ir tikimės pakantumo, o vairuotojų ir pėsčiųjų prašome būti atidžiais, stebėti eismo organizavimą bei laikytis nurodytų kelio ženklų.

Informuojame, kad kaip ir kiekvienais metais, vietinės reikšmės kelių ir gatvių tiesimas, taisymas (remontas), priežiūra bei saugaus eismo sąlygų užtikrinimas bus vykdomas pagal objektų sąrašą.

Įgyvendinus nustatytus vietinės reikšmės kelių ir gatvių darbų planus, eismas keliuose taps saugesnis, patogesnis, pagerės susisiekimo sąlygos bei bus sumažinta avaringumo tikimybė. Tikimasi, kad atlikti vietinės reikšmės kelių bei gatvių modernizavimo ir rekonstrukcijos darbai užtikrins darnią rajono teritorijos plėtrą bei sistemingą infrastruktūros vystymąsi.

Shadow up