kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame Vilniaus rajone veikiančias įmones dalyvauti Nacionaliniame atsakingo verslo apdovanojimo konkurse

Kviečiame Vilniaus rajone veikiančias įmones dalyvauti kasmetiniame Nacionaliniame atsakingo verslo apdovanojimo konkurse (toliau – NAVA), kurio metu Nacionaliniais atsakingo verslo apdovanojimais bus pagerbtos pažangiausios įmonės, 2017 m. nuveikusios daugiausiai darbų įmonių socialinės atsakomybės srityje ir labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų plėtojimo verslo sektoriuje. Konkursą organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.


Nacionalinis  atsakingo verslo  apdovanojimas – tai kasmetinė valstybės institucijų iniciatyva Lietuvoje, kuria siekiama didinti žinomumą apie įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam individui bei skatinti šalies įmones diegti socialinės atsakomybės principus savo veikloje.

NAVA konkurse gali dalyvauti ir būti apdovanotos įmonės už pasiekimus 2017 metais, pagal 3 NAVA nominacijas:

  1. „Metų darbovietė“ (paraiškos forma);
  2. „Metų bendruomeniškiausia įmonė“ (paraiškos forma);
  3. „Metų aplinkosaugos įmonė“ (paraiškos forma).

Kiekviena iš NAVA nominacijų skirstoma į 3 kategorijas, atskirai apdovanojant: labai mažas, mažas ar vidutines įmones; dideles įmones; tarptautines įmones ar jų filialus / atstovybes, veikiančias Lietuvoje. Labiausiai pasižymėjusios įmonės pagerbiamos pagrindiniu apdovanojimu – „Socialiai atsakinga įmonė“.

Pagal kiekvieną paraiškų vertinimo kriterijų įvertinami įmonėje nustatyti pagrindiniai įmonių socialinės atsakomybės elementai, pažanga už praėjusius kalendorinius metus ir pažangios praktikos pavyzdžiai.

Šiais metais yra įsteigtos papildomos nominacijos ir apdovanojimai už sukuriant darbo vietas vyresnio amžiaus ir už veiklą, kuri prisideda sugrąžinti išvykusius Lietuvos piliečius ir integruoti juos į darbo rinką.

Įmonių paraiškas būtina pateikti DOC ir PDF formatais elektroninio pašto adresu nava@socmin.lt iki 2018 m. balandžio 30 dienos imtinai.

Detalesnę informaciją ir ankstesnių metų nugalėtojus galite rasti: http://www.socmin.lt/lt/darbo-rinka-uzimtumas/imoniu-socialine-atsakomybe-isa/nacionalinis-atsakingo-verslo-apdovanojimas.html.

Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Darbo departamento Socialinės partnerystės skyrių (vyr. specialistę Valdą Pranckuvienę, tel. +370 706 68252, el. paštas valda.pranckuviene@socmin.lt; vedėją Arvydą Ramelį, tel. +370 706 64257, el. paštas arvydas.ramelis@socmin.lt).

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir būti pažangiausios įmonės pavyzdžiu!

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacija

Shadow up