kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Jau šį sekmadienį 2018 m. Lietuvos stalo teniso šeimų čempionatas ir Lietuvos stalo teniso mėgėjų asmeninės pirmenybės „VIENAS!“

2018 m. balandžio 8 d., 12:00 val., Riešės gimnazijoje (Beržų g. 2a., Riešė, Vilniaus r.) vyks 2018 m. Lietuvos stalo teniso šeimų čempionatas ir Lietuvos stalo teniso mėgėjų asmeninės pirmenybės „VIENAS“, kurių tikslas – plėtoti masinį stalo tenisą bei ugdyti sportinį bendravimą tarp tėvų ir vaikų šeimose.


Šeimų čempionato dalyviai – šeimos nariai, kurių amžius ir skaičius (ne mažiau 2 narių) neribojami. Šeimos komandą gali atstovauti seneliai, jų vaikai, vaikaičiai, žentai ir marčios (užbaigta piramidė), arba, pvz., du broliai su savo šeimomis (nutraukta piramidė), arba bet kuris kitas derinys (senelis su vaikaičiu, tėvas su dukra ir t.t.), kuris įrodo giminystės ryšį.

Asmeninių pirmenybių „VIENAS!“ dalyviai – neribojamo amžiaus mėgėjai, kurių pagrindinė treniruočių vieta yra jų name, sode, namo bendrijoje, įstaigoje, mokykloje esantis vienas stalas. Ypatingai kviečiami dalyvauti pradedantieji, norintys išmokti gražiai bei teisingai žaisti.

Kviečiame registruotis internetu iki 2018 m. balandžio 7 d. (šeštadienis) 19.00 val.

Varžybų dieną, dalyvių registracija bus vykdoma nuo 10:30 iki 11:00 val. Šeimos iš 2 narių startinis mokestis – 10 Eur. Likusiems šeimos nariams – po 3 Eur.

Asmeninių pirmenybių „VIENAS!“ dalyvio mokestis – 5 Eur.

Su 2018 m. Lietuvos stalo teniso šeimų čempionato ir Lietuvos stalo teniso mėgėjų asmeninių pirmenybių „VIENAS!“ nuostatais galite susipažinti čia.

Shadow up