kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Visuotinė aplinkos tvarkymo akcija „Darom 2018“

Augant visuomenės vartojimui, susidaro vis daugiau buitinių atliekų, kurias nemokėdami tinkamai tvarkyti rizikuojame nepataisomai pakenkti gamtai bei savo ir mums brangių žmonių sveikatai. Kaip ir kiekvienais metais Vilniaus rajono savivaldybė kviečia visus rajono gyventojus ir svečius, įmones, organizacijas bendrijas ir bendruomenes prisijungti prie pavasarinės švarinimosi akcijos „Darom 2018“, kuri šiais metais skirta Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti, visoje Lietuvoje vyks balandžio 21 d.


„Darom 2018“ – tai jau vienuoliktą kartą vykstanti visuotinė aplinkos tvarkymo akcija, kurios pagrindinis tikslas – skatinti Lietuvos gyventojų ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą bei stiprinti vietines bendruomenes.

Primename, kad akcijos „Darom 2018“ metu bus tvarkomos tik bendrai naudojamos erdvės. Privačios teritorijos neįtraukiamos. Taip pat atkreipiame dėmesį į tai, kad atliekų surinkimo grafikai derinami iš anksto, todėl atliekos iš neregistruotų arba po šių metų balandžio 9 d. pateiktų tvarkymo taškų nebus išvežamos.

Jeigu norite pasiūlyti savo tvarkymo tašką Vilniaus rajone iki š. m. balandžio 9 d. galite kreiptis į Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyr. specialistę Sandrą Latvėnienę, tel. (8 5) 277 9205; mob. tel. 8 670 14985; el. p. sandra.latveniene@vrsa.lt, kuri koordinuos akciją „Darom 2018“ Viliaus rajono teritorijoje.

Informaciją apie akcijos dieną planuojamas tvarkyti teritorijas, gyventojų susirinkimo vietas ir  atliekų sukaupimo taškus bei atsakingų asmenų kontaktinius duomenis pagal seniūnijas galite rasti čia.

Shadow up