kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

,,Šimtas Lietuvos spalvų“

Lietuva švenčia Valstybės atkūrimo šimtmetį – tai ypatinga, kiekvienam iš mūsų labai brangi sukaktis. Jai negalėjo likti abejingi ir patys mažiausi Lietuvos piliečiai – ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai. Juk išsaugoti Laisvą, Nepriklausomą ir Vieningą Lietuvą ateities kartoms teks jiems.


Vasario penkioliktą dieną Vilniaus rajono Maišiagalos krašto ikimokyklinukus ir priešmokyklinukus su pedagogais į šventę ,,Šimtas Lietuvos spalvų“ Maišiagalos Hautvalto dvare sukvietė Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio bendruomenė. Šventės dalyviai sulaukė svečių iš Lietuvos Respublikos seimo, Maišiagalos seniūnijos.

Visus susirinkusius su švente sveikino Lietuvos Respublikos seimo narė, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos seniūnė, Rita Tamašunienė, l.e. Maišiagalos seniūno pareigas Andžej Adomaitis, ir šventės šeimininkai – Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio ugdytiniai.

Pasididžiavimo savo Tėvyne jausmas buvo juntamas visur, jis švietė vaikų akyse,tautiniuose kostiumuose ir mažose rankelėse laikomose, pačių pasigamintose, trispalvėse vėliavėlėse, plazdančiose ore.

Šventės dalyviai ir svečiai giedojo Lietuvos Respublikos himną, šoko tradicinius lietuvių liaudies ratelius, dainavo bendrą K. Vasiliausko dainą ,,Žemėj Lietuvos“. Vaikai užpūtė žvakutes ant Lietuvos gimtadienio torto.

O po vaišių šventės dalyvių laukė staigmena – Pagirių meno mokyklos mokinių ir mokytojų koncertas.

Šventės dalyviai sveikino visus su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiu! Linkėjo Lietuvos vėliavas iškelti ne tik prie namų, iškelti jas ir savo širdyse. Didžiuotis laisve ir saugoti ją ateities kartoms.

Auklėtoja metodininkė N. Četrauskaitė

 

Shadow up