kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono policijos komisariato 2017 m. ataskaitos pristatyme – padėka Savivaldybei už bendradarbiavimą

Įsibėgėjus 2018 metams, šiandien, vasario 6 d., Vilniaus rajono savivaldybės atstovai dalyvavo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato metiniame ataskaitiniame renginyje, skirtame 2017 metų veiklos rezultatams aptarti.


Kasmetiniame Vilniaus rajono policijos komisariato ataskaitos pristatyme dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Robert Komarovski, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Saulius Gagas, Vilniaus rajono policijos komisariato viršininkas Arvydas Sinis, Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus Vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Darius Maleckas, Vilniaus apygardos probacijos tarnybos, Savivaldybių probacijos skyriaus viršininkė Eva Deveikytė, Vilniaus rajono seniūnijų seniūnai, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriaus specialistai, Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnai bei policijos rėmėjai.

Vilniaus rajono policijos komisariato viršininkas Arvydas Sinis, pristatydamas susirinkusiems 2017 metų veiklos rezultatus, priminė, kad 2017 metus Vilniaus rajono policijos komisariatas pradėjo su nauja struktūra. Ataskaitoje taip pat buvo pateikta nusikalstamumo Vilniaus rajone statistika bei pasiektų darbų rezultatai tiriant nusikalstamas veikas. Viršininkas akcentavo, kad viena pagrindinių problemų, besitęsiančių ne pirmus metus Vilniaus rajono teritorijoje, yra vagystės bei smurtas artimoje aplinkoje.

Vilniaus rajono policijos komisariato viršininkas pasidžiaugė glaudžiu ir labai konkrečiu bendradarbiavimu su Vilniaus rajono savivaldybe ir administracijos skyriais. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir 2017 metais Vilniaus rajono savivaldybė skyrė lėšų (2017 m. – 15 tūkst. Eur) prevencinių programų įgyvendinimui. 2015 metais Vilniaus rajone buvo sėkmingai įgyvendintos 4 prevencinėms programoms: „Stop naujoms tragedijoms keliuose“, „Saugios aplinkos kūrimas su bendruomene“, „Policija – visuomenės dalis“ bei „Mano savisauga“.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Saulius Gagas savo bei Vilniaus rajono komisariato vardu padėkojo Vilniaus rajono savivaldybei už ilgametį ir glaudų bendradarbiavimą bei paramą įgyvendinant Vilniaus rajono policijos komisariato prevencinius projektus.

Ataskaitos pristatyme dalyvavęs Vilniaus rajono savivaldybės vicemeras Robert Komarovski savo bei Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst vardu padėkojo pareigūnams už Jų atsakingą darbą ir didelę drąsą. Vicemeras Robert Komarovski merės vardu įteikė Komisariato tyrėjams padėkos raštus už atsakingą, profesionalų ir sąžiningą darbą bei už atsidavimą užtikrinant Vilniaus rajono gyventojų saugumą.

Shadow up