kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nauju projektų įgyvendinimo galimybės Vilniaus rajone

2018 m. sausio 18 d. Vilniaus rajono savivaldybėje lankėsi svečiai iš Lenkijos Ožyšo (Orzysz) miesto, kurie atvyko aptarti tarptautinio Europos Sąjungos lėšomis finansuojamo projekto įgyvendinimo galimybes. Projektas bus vykdomas kartu su Vilniaus rajono savivaldybe.


Susitikime su svečiais iš Ožyšo miesto dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Liucina Kotlovska, Investicijų skyriaus vedėja Dorota Korvin-Piotrovska, Savivaldybės specialistai bei Ožyšo miesto meras Zbigniev Wlodkowski (Zbigniew Włodkowski) su delegacija.

Susitikime buvo aptarti bendro Vilniaus rajono savivaldybės ir Ožyšo miesto projekto įgyvendinimo galimybės, idėjos, jo tikslai bei apimtis. Susitikimo metu susitarta kartu vykdyti tarptautinį projektą, kuris aprūpintų Vilniaus rajono sporto mokyklą, jos mokytojus bei auklėtinius naują sporto įranga bei inventoriumi, taip pat prisidėtų prie sklandaus bendradarbiavimo tarp Vilniaus rajono ir Ožyšo miesto.

Kultūros sporto ir turizmo skyriaus vyr. specialistas Jurij Levko pristatė Vilniaus rajono sporto mokyklos veiklą, auklėtinių pasiekimus bei visas sporto šakas, kurias turi galimybę pasirinkti Vilniaus rajono sporto mokyklos auklėtiniai. Taip pat buvo išskirti Vilniaus rajono biatlonininkų pasiekimai.

Įgyvendintas projektas padės Vilniaus rajono sportininkams pasiekti dar geresnių rezultatų ne tik Lietuvos bet ir tarptautinėse varžybose.

Shadow up