kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Su šventiniu vizitu pas šv. Martyno šeimyną ir Paberžės socialinės globos namų gyventojus

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst tęsdama tradiciją kasmet aplankyti Vilniaus rajone esančių socialinių įstaigų lankytojus bei gyventojus gruodžio 27 d. su šilčiausiai linkėjimais ir saldžiomis dovanelėmis lankėsi šv. Martyno šeimynoje ir Paberžės socialinės globos namuose.


Sudervės seniūnijoje Jurkiškių viensėdyje įsikūrusi Šv. Martyno šeimyna merę ir Socialinės rūpybos skyriaus vedėją Ireną Ingelevič pasitiko šventiška atostogų nuotaika. Šiuo metu šeimynoje gyvenantiems 9 vaikams atvykę svečiai atvežė kalėdinę nuotaiką bei įteikdami dovanelių linkėjo būti sveikiems, drąsiems bei laimingiems.

Šeimynos vadovai papasakojo apie dabartinę situaciją, apie čia gyvenančių vaikų talentus ir pasiekimus mokykloje, jų poreikius ir lūkesčius. Vaikai atsisveikindami su atvykusiais svečiais padėkojo už nuoširdų dėmesį bei rūpestį. 

Atsisveikinusi su šv. Martyno šeimyna, merė vyko į Paberžę, kur kasmet gausaus būrio svečių laukia socialinės globos namų senoliai. Paberžės socialinės globos namų direktorė Rasa Tamošiūnienė pasveikinusi atvykusius svečius iš Savivaldybės, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – krikščioniškų šeimų sąjungos Seimo frakcijos seniūnę Ritą Tamašunienę, Paberžės Švč. Jėzaus Širdies parapijos kleboną kun. Mareką Gladkį bei vikarą kun. Juzefą Makut, Paberžės seniūnijos seniūną Voitechą Drozdą kartu su seniūnijos specialistėmis linkėjo gerovės, gražios ir nepakartojamos atmosferos, šilumos. „Tegul šv. Kalėdų džiaugsmas ir ramybė, asmeninio ir profesinio pasitenkinimo jausmas lydi Jus visus ateinančius 2018 metus“, – linkėjo globos namų direktorė.

Paberžės Švč. Jėzaus Širdies parapijos klebonas kun. Marek Gladki, paaukojęs bendrą maldą, pašventino Kalėdaičius, kuriais dalijosi ir vieni kitiems linksmų ir jaukių švenčių linkėjo susirinkusieji.

Kiekvienais metais tradiciškai rengiama šventinė popietė sukvietė daug garbių svečių, kurie žavėjosi senolių pakilia ir šventiška nuotaika. Pasveikinti atvykusi Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – krikščioniškų šeimų sąjungos Seimo frakcijos seniūnė Rita Tamašunienė linkėjo daug sveikatos, kantrybės ir ištvermės, dėkojo globos namų darbuotojams už pasiaukojimą ir nuoširdų darbą. Seimo narė padėkos žodžius skyrė Vilniaus rajono savivaldybės merei Marijai Rekst už tai, kad Vilniaus rajone yra kuriamos ir plečiamos tokios įstaigos.

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst pasveikino susirinkusius į šį tradicinį susitikimą, kurio metu dalijimąsi ne tik Kalėdaičiu, bet ir duona, meilė ir nuoširdumu. Merė Socialinės globos namuose gyvenantiems senoliams linkėdama sveikatos vylėsi, kad šiuose namuose niekada nepritrūktų rūpesčio, o čia gyvenantys asmenys visada jaustųsi kaip gimtuosiuose namuose. Merė kartu su Seimo nare bei Kalėdų seneliu aplankė kiekvieną globos namų gyventoją bei įteikė saldžių dovanų.

 

 

Shadow up