kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Paskutinis šių metų Tarybos posėdis ir aktualiausi jo sprendimai gyventojams

Artėjant gražiausioms metų šventėms į paskutinį, 13-ą šių metų Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdį susirinkę Tarybos nariai svarstė bei priėmė sprendimus įvairiais klausimais.


Šiandien, gruodžio 20 dieną, posėdžiavusi Taryba apsvarstė ir priėmė sprendimus rajono finansiniais, švietimo, sveikatos priežiūros, investiciniais bei architektūros ir teritorijos planavimo klausimais, tarp kurių buvo ir naujo Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo kandidatūros svarstymas.

Paskutiniame šių metų Tarybos posėdyje Tarybai patvirtinus naujo administracijos direktoriaus pavaduotojo Vilniaus rajono savivaldybės mero teikiamą kandidatūrą, jau nuo šiandien Vilniaus rajono savivaldybės administracijos gretas papildė naujai paskirta administracijos direktoriaus pavaduotoja Beata Maliušickaja, už kurios kandidatūrą slaptame balsavime pasisakė visi Tarybos nariai.

Pareigingumu, atsakingumu ir dalykiškumu pasižyminti direktoriaus pavaduotoja Beata Maliušickaja yra verslo ir vadybos magistrė. 1997-2006 metais dirbusi įvairiose bendrovėse pagal įgytą išsilavinimą, nuo 2006 iki 2008 metų ėjo Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos ministro patarėjo pareigas. Naujai išrinkta administracijos direktoriaus pavaduotoja savivaldybės darbuotojams pažįstama bei su Savivaldos darbo specifika susipažinusi nuo 2009 metų balandžio 3 d., kuomet ėjo Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos ir turto skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigas, o nuo 2010 m. sausio 31 d. Ekonomikos ir turto skyriaus vedėjo pareigas.

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst teikdama Beatos Maliušickajos kandidatūrą, ją įvardijo, kaip labai atsakingą, darbštų bei savo darbą išmanantį asmenį. Gerų bei gražių žodžių naujai išrinktai administracijos direktoriaus pavaduotojai negailėjo ir frakcijos bei opozicijos nariai.

Naujai išrinkta Vilniaus rajono savivaldybės direktoriaus pavaduotoja padėkojusi Tarybos nariams už suteiktą garbę, patikino, kad savo žinias ir įgytą patirtį panaudos Savivaldybės administracijos veikloje.

Linkime administracijos direktoriaus pavaduotojai Beatai Maliušickai noro ir ryžto realizuoti visus sumanymus stiprinant savivaldą bei nuoširdžiai ir atsakingai atstovauti Vilniaus rajono žmonių interesams.

Po Tarybos posėdžio tradiciškai Vilniaus rajono savivaldybės merė pakvietė visus į Kalėdinę popietę, kurioje kaip ir kasmet susirinkę Savivaldybės administracijos darbuotojai, atvykę Vilniaus rajono seniūnijų, švietimo, kultūros, sporto, socialinių paslaugų ir sveikatos įstaigų atstovai tarpusavyje dalijosi Kalėdaičiu, gerumu ir geriausiais linkėjimais ateinantiems 2018-siems metams.

Apie gruodžio mėnesio Tarybos posėdžio priimtus aktualius sprendimus plačiau rasite Vilniaus rajono savivaldybės administracijos puslapyje www.vrsa.lt.

Nespėjusius pamatyti tiesioginės Tarybos posėdžio transliacijos kviečiame posėdžio transliacijos įrašą žiūrėti čia.


Shadow up