kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kalėdinė popietė Vilniaus rajono savivaldybėje

Šiandien, gruodžio 20-ąją, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos didžiojoje salėje vyko šventinė, gražia tradicija tapusi Kalėdinė Tarybos narių, Savivaldybės administracijos, Vilniaus rajono švietimo, sporto, kultūros, socialinių reikalų ir sveikatos įstaigų atstovų popietė.


Kalėdinė popietė prasidėjo Vilniaus rajono savivaldybės merės Betliejaus taikos ugnelės įžiebimu, kuria pasidalijo atvykę Lietuvos lenkų skautų sąjungos atstovai. „Mūsų, kaip skautų misija yra dalytis šia šviesa su žmonėmis. Ši šviesa atkeliavo iš paties Betliejaus. Norime Jūsų paprašyti, kad tęstumėte šią misija ir pasidalytumėte šia šviesa su savo draugais, šeima, kaimynais ir visais pažįstamais“ – Betliejaus žvakės prasmę papasakojo atvykę skautai.

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, sveikindama susirinkusius kolegas, negailėjo nuoširdžių padėkos žodžių už vieningą bei prasmingą darbą. „Visi mes dirbame kartu, tarnaujame žmonėms ir galime drąsiai sakyti, kad esame viena didelė ir vieninga šeima. Jau tradiciškai, kiekvienais metais susirenkame savivaldybėje ir dalijamės kalėdaičiais. Yra be galo svarbu, kad ši tradicija būtų puoselėjama ir perduodama ateinančioms kartoms. Nuoširdžiai visiems dėkoju ir linkiu sutikti šv. Kalėdas ramiai ir sveikai, tegul toji švies,a kurią atnešite į savo namus, šviečia Jūsų ir Jus supančių artimųjų širdyse“, – ateinančių švenčių proga visus pasveikino merė Marija Rekst.

Vilniaus šv. Juozapo kunigu seminarijos generalinis sekretorius Francišek Jusel visiems priminė ateinančių Kalėdinių švenčių svarbą mūsų tikėjimui ir kalėdaičių laužymo simboliką.

Vilniaus rajono Kalvelių Stanislavo Moniuškos ir Kalvelių „Aušros“ gimnazijų mokiniai nudžiugino visus gražiai sudainuotomis Kalėdinėmis giesmėmis ir širdingais linkėjimais visiems susirinkusiems Savivaldybės atstovams ir svečiams.

Po bendros maldos visi susirinkę dalydamiesi pašventintais kalėdaičiais linkėjo vieni kitiems pačius gražiausius, nuoširdžiausius ir šilčiausius linkėjimus šv. Kalėdų bei artėjančių Naujųjų 2018-ų metų proga.

Shadow up