kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst apdovanota Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Padėkos ženklu

Gruodžio 14-ą dieną vykusiame iškilmingame Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (Vilniaus PPAR) organizuotame kasmetiniame renginyje už ryškiausius ir geriausius 2017 metais pasiektus rezultatus išdalyti tradiciniai apdovanojimai.


Šių metų Vilniaus PPAR apdovanojimų ceremonijoje, kuri vyko Pramogų ir poilsio centre „Belmontas“, pirmą kartą Rūmų padėkos ženklais pagerbti ir apdovanoti trijų Lietuvos savivaldybių merai, tarp kurių įvertinta Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst. 

Iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje kaip geriausia įmonė, vykdanti eksportą (vidutinių ir didelių įmonių grupėje), 2017 metais paskelbta Vilniaus rajone veikianti UAB „LIETPAK“.

Nuo 2016 metų glaudžiai bendradarbiaujantys ir 2017 metų sausio mėn. 26 d. bendradarbiavimo sutartį pasirašę Vilniaus rajono savivaldybė ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai šiais metais inicijavo bei kartu suorganizavo Vilniaus rajono verslo bendruomenės teigiamų bei gerų atsiliepimų sulaukusį susitikimą su savivaldos valdžios bei Vilniaus PPAR atstovais.

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst džiaugiasi bei dėkoja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovams už įvertinimą, glaudų ir perspektyvų bendradarbiavimą,  atsivėrusias didesnes galimybes Vilniaus rajono verslininkams plėsti savo įmonių potencialą bei įgyvendinti perspektyvias verslo idėjas.

Shadow up