kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pirma vieta geriausių 2017 metų švietimų įstaigų konkurse

Atsiliepimų ir renginių portalas ,,Švietimo gidas“ nuo 2016 metų lapkričio mėnesio kvietė balsuoti ir įvertinti geriausias Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklas, vaikų darželius bei jų pedagogus. TOP sąrašai buvo sudaromi remiantis geriausiais įvertinimais pagal iš anksto numatytus kriterijus.


Konkurse galėjo dalyvauti visos švietimo įstaigos bei jų pedagogai. Apie konkurse dalyvaujančias ugdymo įstaigas bei jų pedagogus galima buvo visus metus palikti atsiliepimus portalo ,,Švietimo gidas“ internetiniame tinklalapyje. Norintieji galėjo balsuoti naudodami Facebook paskyrą arba įvesdami telefono numerį, kur informacija buvo prieinama tik portalo ,,Švietimo gidas“ administratoriams. Minimalus atsiliepimų skaičius norint dalyvauti nominacijoje – 20.

Susumavus rezultatus Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželis laimėjo pirmą vietą pagal savivaldybę. TOP-sąrašai yra paskelbti: https://svietimogidas.lt/top-ugdymo-istaigos-top-pedagogai.

Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželis – tai atvira ir šiuolaikiška ugdymo įstaiga, gebanti atpažinti ir tenkinti kiekvieno vaiko bei jo šeimos poreikius. Konkurse įstaigos vertinime dalyvavo 76 atsiliepimai. Tapome laimėtojais dėka tėvų (globėjų), bendruomenės nuomonės, kuria norime pasidžiaugti ir pasidalinti su Jumis: „Džiaugiuosi, kad dukra lanko šią įstaigą, esu rami dėl jos saugumo“, „Vaikų darželis, kuris nebijo iššūkių“, ,,Nuoširdžiai dėkoju darželio kolektyvui už rūpestį ir supratingumą“, „Geras tėvų, vaikų, įstaigos darbuotojų bendradarbiavimas“, „Siekiama, kad įstaigoje vyrautų draugiški, geranoriški santykiai, darni atmosfera. Puikus darželis, jauki aplinka, profesionalus kolektyvas, kūrybiškos pedagogų mintys ir darbai, laimingi vaikai!“. Norime nuoširdžiai padėkoti įstaigos bendruomenei už geranoriškumą, bendradarbiavimą ir gerus bei skatinančius toliau tobulėti atsiliepimus apie vaikų darželį.

Atsiliepimų ir renginių portalas ,,Švietimo gidas“ kasmet viešins TOP sąrašus, kad visi žinotų, kurios ugdymo įstaigos yra geriausios Lietuvoje. Džiaugiamės ir raginame visus dalyvauti konkurse!

Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželio logopedė-metodininkė
Česlavą Urbanovič

 

Shadow up